42 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های کردستان بستری هستند

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هم اکنون 42 بیمار عروق کرونر در بیمارستان های استان بستری هستند.

دکتر. آرزو فلاحی از شناسایی 3 بیمار جدید کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر 42 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی با اشاره به تعداد بیماران بستری در کردستان به تفکیک شهرستان های استان افزود: 25 نفر در سنندج، 4 نفر در سقز، 2 نفر در مریوان، 9 نفر در کامیاران و 2 نفر در سروآباد بستری هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیان کرد: در حال حاضر 9 بیمار عروق کرونر در یگان ویژه (ICU) بستری هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، دکتر. فلاحی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته هیچ بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر در استان فوت نکرده است، تعداد فوتی های ناشی از بیماری عروق کرونر در کردستان از ابتدا تا کنون بوده است، گفت: از این تعداد 888 نفر در سنندج، 318 نفر در سقز. 154 نفر در قروه، 107 نفر در کامیاران، 161 نفر در بانه، 92 نفر در دیواندره، 76 نفر در بیجار، 191 نفر در مریوان، 24 نفر در دهگلان و 5 نفر در سروآباد که همگی به صورت بهداشتی و با رعایت اصول دفن شدند. دستورالعمل های مربوطه

دکتر. فلاحی ضمن تاکید بر استفاده از ماسک و اهمیت پوشش همگانی واکسیناسیون برای کنترل، پیشگیری از بیماری و انتقال آن به دیگران، گفت: باید در اسرع وقت واکسن کرونا با مراجعه به مراکز جامع واکسیناسیون و یا مراکز خدمات جامع سلامت تزریق شود. و سه کامل.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها