کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته است: با من بی انصافی شد

[ad_1]

داوود علیپوریان پس از دعوت نشدن به اردوی تیم ملی گفت: واقعاً نمی دانم چرا به اردوی تیم ملی دعوت نشدم، در حق من بی انصافی شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته مردان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته با هماهنگی تیم فنی 4 اردویی که پیش بینی شده بود، تنها در یک اردو حضور پیدا کردم تا بعد از 20 سال فعالیت کمی استراحت کنم. در والیبال نشسته.” . البته طبق برنامه و با مشورت کادرفنی قرار بود در سال جدید تیم را در بازی های پاراآسیایی چین و جام جهانی همراهی کنم که متوجه شدم به اردو دعوت نشده ام. .

وی گفت: واقعا نمی دانم چرا بعد از 20 سال کار حرفه ای به تیم ملی دعوت نشدم و دوست ندارم در این مورد با کسی صحبت کنم.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته خاطرنشان کرد: این اردو به مدت 4 ماه برگزار شد و اگر بازیکنانی بودند که در اردو نبودند اما حقوق می گرفتند فقط یک ماه حقوق می گرفتم و این واقعا اوج ظلم در حق من بود. ” .

علیپوریان با بیان اینکه هدفم کمک به تیم ملی بود، گفت: غیبت من در میادین با هماهنگی رئیس انجمن و مربی تیم ملی والیبال انجام شد و به آنها گفتم که بعد از 20 سال نیاز به استراحت دارم. فعالیت کردند و آنها پذیرفتند.” داستان چیه؟ من آگاه نیستم.

وی در پایان با ادعای بی انصافی گفت: اگر داوران نشسته والیبال منصف بودند با من اینطور برخورد نمی کردند، دوست دارم بدانم چرا از تیم ملی کنار گذاشته شدم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها