چک ولو یا شیر یک طرفه چیست ؟

چک ولو یا این که شیر یک طرفه چیست ؟
چک ولو, چک ولو کستل

حیاتی ترین بهره ای که از شیرهای توپی در ادامه صنعت برده می شود، انقطاع سرعت بالا چک ولو کستل سلام سرما جریان سیال است. بر شالوده این اورجینال طراحی های متمایز امروزه در ادامه صنعت به جهت شیر های یک طرفه شکل می گیرد.

چک ولو کستل

اجزای چک ولو یک طرفه فشاری شامل یک پیستون یا این که یک کره است، که به جای دیسک به فعالیت می رود. فقط شیری که نیاز به اپراتور ندارد شیر یک طرفه می باشد.

هم اکنون چنانچه فشار سیال پشت شیر عمده از فشار سیال در ادامه هم اکنون حرکت باشد، می بایست رجوع جریان واقعه بیفتد؛ اما به خاطر به کارگیری از همین قطعه، درپوش (یا توپی) به جای خویش بازگشته، جریان سیال انقطاع می شود.

هنگامی که جریان فشار اضطراری به جهت حرکت توپی را داشته باشد، آن را به طرف جلو میکشاند و سیال از اطراف توپی عبور میکنند. هنگامی که از یک سیال به جهت پیش بردن فرآیند به کارگیری می کنید، اضطراری هست از یک یا این که چندین پمپ مالامال اقتدار هم بهره ببرید.

هنگامی که جریان در ادامه ذیل نشیمنگاه به حرکت در ادامه میآید، فشار به وجود آمده دیسک را بلند کرده و از نشیمنگاه قطع میکند.

در ادامه همین سیستم، از یک یا این که دو دیسک در ادامه درون شیر به کارگیری می شود.

چنانچه زاویه نشیمنگاه بزرگتر شود مقدار حرکت دیسک نیز کمتر مییابد.

شیرهای یکطرفه لولایی (Swing Check Valve) اذن عبور تام جریان، سوای مانع و انقطاع جریان به شکل اتوماتیک را در ادامه شکل کمتر فشار میدهند.

از دیگر فرایندهایی که در ادامه آن ها از همین قطعه به کارگیری می شود، می اقتدار به خطوط بخار، برج های خنک کن، دیگ های بخار، اشکال پمپ های صنعتی، خطوط تزریق، خطوط کلیدی جریان، محل تخلیۀ کمپرسورها و …

در ادامه همین نصیب از نوشته چک ولو چیست اشکال شیر یکطرفه را به جهت شما توضیح می دهیم. مطالعه همین نوشته را هم توصیه می نماییم : شیر دستی چیست؟

در ادامه درون ساختمان شیر از یک پیستون به کارگیری می شود. نوع دیگری که به جهت طراحی چک ولو به کارگیری می شود، بهره بردن از یک پیستون است.

گیت ولو یا این که شیر دروازه یک گونه شیر خرید چک ولو کستل 3122/9 کشویی است. شیر یکطرفه سوپاپی نوعی شیر چک ولو می باشند که در ادامه همین گونه شیرها، درون ولو سیال با فشار خط مش یافته و این مسئله سبب ساز می شود فشار جریان به درون ذیل بندآوروارد شود وباعث بلند نمودن بندآور شود.در بعضا از مواقع به جهت بسته شدن هرچه سریعتر چک ولو، یک فنر به کارگیری می کنند.

همین شیرها به شکل مداد و با اعتنا به فشار سیال گشوده و یا این که بسته می شوند. هر گاه فشار خروجی از فشار محل ورود عمده شد شیر به شکل اتوماتیک بسته میشود.

روزنه با چرخاندن زمین به وسیله ۹۰ مرتبه بسته شده است. نوشته روش فعالیت کمپرسور پیستونی چطور چک ولو کستل 3122/7 است؟

شالوده فعالیت همین قطعه انقطاع جریان سیال در ادامه شکل تولید پدیدۀ رجوع در ادامه خط لوله است.

This a rt᠎icle has ᠎be en writt en  wi᠎th GSA  Conten᠎t Ge ne​ra tor DE MO .

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه خرید چک ولو کستل 3122/7 لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.