پیش بینی وزش باد و گرد و خاک برای قزوین

[ad_1]

ایسنا/ قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: برای امروز چهارشنبه 24 و پنجشنبه 25 فروردین ماه وزش باد غربی در استان داریم که پدیده غالب بوده و در برخی مناطق گرد و خاک و کاهش دید افقی را به همراه خواهد داشت. .

مریم بهروزی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: شب گذشته سه شنبه 23 فروردین ماه وزش باد با سرعت 90 کیلومتر در ساعت در سیردان پدیده غالب استان قزوین بود.

وی ادامه داد: برای امروز چهارشنبه 24 و پنجشنبه 25 فروردین ماه، وزش باد غربی در استان داریم که پدیده غالب بوده و در برخی مناطق گرد و خاک و کاهش دید افقی را به همراه خواهد داشت. همچنین در این مدت وزش باد در نواحی غربی و جنوبی استان تندتر خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین خاطرنشان کرد: برای روز جمعه 27 فروردین در ظهر روز شنبه با عبور امواج ناپایدار از استان در برخی مناطق افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود. از نظر دما برای امروز چهارشنبه 24 فروردین ماه افزایش دما خواهیم داشت.

بهروزی اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته تاکستان با 10 و رازمیان با 31 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای استان بودند. دمای هوای قزوین بین 12 تا 28 درجه سانتیگراد در نوسان بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها