پلیس برای تامین امنیت مراسم شب قدر آمادگی کامل دارد

[ad_1]

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تامین امنیت مراسم شب های قدر در پایتخت خبر داد و گفت: ماموران این روزها در آماده باش هستند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در تشریح آمادگی های پلیس پایتخت برای شب های قدر امسال گفت: وران ماموران پلیس پایتخت آمادگی کامل را برای شب های قدر داشته و امنیت تمامی مراسم را در این ایام تامین می کنند. در این راستا تمامی واحدهای پلیس راهور، امنیت و اطلاعات پلیس از ساعاتی قبل از برگزاری مراسم با آمادگی کامل ماموریت خود را آغاز کرده و تا پایان مراسم در آماده باش خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود امسال با توجه به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، تعداد بیشتری از مردم در مراسم امشب حضور پیدا کنند، گفت: اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است. علاوه بر عوامل محسوس و نامحسوس مستقر در معابر و محلات این مراسم، گشت های پلیس راهور نیز به گشت زنی هوشمند در محلات و معابر پایتخت خواهند پرداخت.

رحیمی از شهروندان خواست مانند گذشته با پلیس همکاری کنند.

در این رابطه بخوانید: تفاهم نامه راهنمایی و رانندگی پلیس برای شب های قدر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس در محل های پرتردد این مراسم از جمله امامزاده ها، امامزاده ها و مساجد بزرگ و غیره پوشش خواهد داد. مردم در آن آزادند.

رحیمی همچنین اهانت به مقدسات مسلمانان در سوئد را به شدت محکوم کرد و گفت: قرآن کتاب زندگی است که خداوند متعال برای سعادت و کرامت انسان ها نازل کرده است و این اقدام شنیع بی احترامی به قرآن کریم نشان از جهل امروزی نسبت به آن دارد. دشمنان اسلام». است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها