واکنش مربی تیم والیبال نشسته به ترکیب کاپیتان تیم

[ad_1]

مربی تیم ملی والیبال نشسته درباره علت دعوت نشدن کاپیتان تیم به اردوی تیم ملی گفت: داوود علیپوریان هنوز از نظر روحی آمادگی ورود به تیم ملی را ندارد.

فرید صائبی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: داوود علیپوریان یکی از بازیکنان و کاپیتان خوب تیم ملی والیبال است که سال گذشته به دلیل یکسری مشکلات با هماهنگی تیم ملی حدود 4 ماه از تیم ملی دور بود. فدراسیون و تیم تکنیک در بهمن ماه که به اردوی محله ملحق شد، هنوز آمادگی روحی و روانی نداشت و جایگزینی او با بازیکنی که شش ماه به طور منظم در کمپ بوده است، دور از انصاف بود.

وی گفت: علیپوریان بازیکن ارزشمندی است و به او 4 ماه فرصت دادیم تا آمادگی لازم را برای حضور در تیم ملی کسب کند اما نتوانست در مقطعی به آمادگی لازم برسد و تعامل خوبی با سایر بازیکنان ایجاد کند. “

مربی تیم والیبال نشسته آقایان خاطرنشان کرد: از نظر فنی و اخلاقی بهترین بازیکن است و آمادگی فردی خوبی دارد اما برای دعوت به اردو باید آمادگی تیمی هم داشته باشد تا مشکلی پیش نیاید.

صائبی درباره شرایط خود برای حضور در بازی های پاراآسیایی چین و جام جهانی گفت: برای بازیکنی که 6 ماه به طور منظم در اردو بوده و به هر حال تعامل خوبی با بازیکنان دیگر برقرار کرده است، انصاف نیست. علیپوریان جایگزین شد. بودن. بنابراین امکان استفاده از آن در مسابقات بعدی وجود ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نمی توانم عدالت را زیر پا بگذارم و آنطور که بازیکن دوست دارد رفتار کنم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها