هنرمند انقلابی مدیون شهداست/ حرکت در مسیر آرمان های شهدا مهمترین وظیفه هنرمندان است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: پیروی از آرمان های شهدا مهمترین وظیفه هنرمندان انقلاب است.

احمد حسین فتایی در جمع تنی چند از هنرمندان عرصه ادبیات و شعر انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم ثبت خاطرات و وقایع مربوط به دفاع مقدس و سال های انقلاب اسلامی گفت: هجمه رسانه های بیگانه برای تحریف تاریخ انقلاب و سرپوش گذاشتن بر موفقیت ها به طور قابل توجهی نظام وظیفه انتقال آرمان های شهدا و امام شهدا را به نسل جوان بر دوش هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه سنگین کرده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: نقش هنر و هنرمندان در شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دفاع مقدس بی بدیل است و هنرمندانی چون شهید توانی با پایبندی به آرمان های انقلاب و شهدا توانستند از توانایی هنر برای تحکیم پایه های کشور استفاده کنند. امروز بر دوش همه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است.

وی سپس بر لزوم تلاش مضاعف برای برگزاری موفق کنگره ملی 6500 شهید در استان تاکید کرد و افزود: امیدواریم با همکاری در برگزاری این کنگره و با کمک های صورت گرفته به حوزه فرهنگی بتوانیم جبران کنیم. برای بخشی از این شکاف

فتایی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت‌های موجود برای حمایت از تولیدات فرهنگی، هنری و رسانه‌ای مرتبط با انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها