نگرانی دولت بایدن از بازگشت ترامپ به توییتر/ ترامپ: برنمی گردم!

[ad_1]

پس از موافقت هیئت مدیره توییتر با پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این شرکت، مقامات دولت جو بایدن نگران هستند که دونالد ترامپ بخواهد به این شبکه اجتماعی بازگردد. اما رئیس جمهور سابق آمریکا اشاره کرد که به این شبکه اجتماعی باز نخواهد گشت.

به گزارش رویترز، ایلان ماسک، مدیر عامل میلیاردر تسلا، موفق شد این شرکت را با پیشنهادی 44 میلیارد دلاری خریداری کند.

اما مقامات دولت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، نسبت به افزایش «اطلاعات نادرست» در شبکه اجتماعی (توئیتر) با وجود تصدی ایلان ماسک در این شرکت ابراز نگرانی کردند و افزودند که ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری 2024 با بحران مواجه خواهد شد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، که قبلاً به انتشار اخبار جعلی در توییتر و دامن زدن به تنش‌ها با حمله به کنگره آمریکا (6 ژانویه 2021) و توییتر که حساب کاربری او را با 88 میلیون دنبال کننده بسته است، متهم شده است. فاکس نیوز گفت که هیچ برنامه ای برای بازگشت به توییتر ندارد.

او افزود: «من به توییتر باز نمی گردم. من در شبکه اجتماعی خود می مانم. “من معتقدم ایلان ماسک مرد موفقی است و می تواند در این مسیر پیشرفت کند، اما قصد ندارم به توییتر بازگردم.”

اما گزارش‌ها و نظرسنجی‌های گذشته نشان می‌دهد که رئیس‌جمهور سابق در ایجاد شبکه اجتماعی خود، Truth Social چندان موفق نبوده است.

ماسک بارها از «فقدان آزادی بیان» در توییتر شکایت کرده است و همچنین در بیانیه‌ای پس از توافق گفت: «تویتر یک شبکه اجتماعی مردمی در یک شهر دیجیتال است؛ جایی که موضوعات حیاتی برای آینده بشر مورد بحث قرار می‌گیرد».

ایلان ماسک در مورد پتانسیل بالای این شبکه اجتماعی اظهار نظر کرد و افزود که قصد دارد قابلیت های جدیدی را به این شبکه اجتماعی (توئیتر) اضافه کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها