نقشه تاج گلستان زرد شد/ 152 پزشک معالج در بیمارستان های گلستان بستری شدند

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بازگشت شهرهای نارنجی رنگ استان به رنگ زرد در نقشه کرونا خبر داد.

سعید گل فیروزی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تلاش و رصد دقیق حوادث حوزه کرونا به صورت شبانه روزی در استان، اظهار کرد: استاندار محترم و معاون سیاسی امنیتی ایشان نیز به طور مستمر بر عملکرد آمار و ارقام نظارت دارند. سازمان های اطلاعاتی که روزانه موارد لازم را دریافت و بررسی می کنند.

وی با قدردانی از همراهی مردم سرافراز استان گلستان از تیم پزشکی در ماه های اخیر و رعایت نسبی پروتکل ها با وجود افول تاج، افزود: تحمل اجتماعی تا بتوانیم با کمک به این بیماری بر این بیماری غلبه کنیم. خدا و همکاری مردم و کادر درمانی.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان از بازگشت شهرهای نارنجی رنگ این استان به نقشه زرد کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر تمامی 14 شهر استان گلستان دارای رنگ زرد کرونا هستند و هیچ شهری قرمز و نارنجی نیست. در هیچ سطح استانی وجود ندارد.

وی استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و تهویه مناسب را همچنان از مهم ترین توصیه های بهداشتی عروق کرونر دانست و تاکید کرد: این تصور خطرناک و اشتباه است که با کاهش تعداد بیماران کرونر، پروتکل ها کاهش یابد.

گل فیروزی تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان های این استان را در حال حاضر 152 نفر دانست و گفت: از این تعداد 42 نفر در بخش مراقبت های ویژه و 18 نفر در دستگاه تنفس مصنوعی بستری هستند.

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین به روز رسانی ها، تعداد شهرهای قرمز رنگ کشور از 55 شهر به دو شهر و تعداد شهرهای دارای وضعیت نارنجی از 84 شهر به 48 شهر و همچنین تعداد شهرها افزایش یافته است. با وضعیت زرد از 274 شهر به 323 شهر و تعداد شهرهای دارای وضعیت آب از 35 شهر به 75 شهر کاهش یافته است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها