مهاجران در لاهه – ایسنا

[ad_1]

ایسنا/ فارس جشنواره بین‌المللی فیلم هایکو در هلند، فیلم تجربی «مهاجرین» ساخته هنرمند شیرازی را در رده فیلم‌های با نگاه شاعرانه به نمایش می‌گذارد.

جشنواره بین المللی هایکو به دبیری محمد امین شاعر عراقی تبار مقیم هلند با هدف گسترش رابطه شعر و سینما و ایجاد فرصت های جدید برای زبان مشترک بین شعر و سینما به صورت آنلاین در شهر لاهه هلند برگزار می شود. شعر و سینما . . .

در این رویداد هنری «جایزه تماشاگران» به بهترین فیلم اعطا می شود و علاقه مندان و مخاطبان آثار سینمایی می توانند از طریق سایت جشنواره به نشانی www.laaktheaterthuis.nl/nl/haiku-festival و اکسپرس فیلم ها را مشاهده کنند. نظرات و عقاید آنها

برنده جایزه نیز در روز اختتامیه جشنواره بین المللی هایکو معرفی خواهد شد.

گفتنی است، فیلم تجربی «مهاجرین» به نویسندگی و کارگردانی «مسعود احمدی» هنرمند شیرازی که پیش از این در چندین جشنواره معتبر و برنده جایزه بین المللی راه یافته است، فیلمی بدون دیالوگ است که در سال 1394 ساخته و فیلمبرداری شده است. فضایی جدید و خلاقانه این فیلم را می توان سینمای بیهوده ای دانست که روایتی شاعرانه و نمایشی دارد.

ساخت این فیلم نه ماه طول کشید و هر فصل و در لوکیشن های مختلف خارجی فیلمبرداری شد.

به گزارش ایسنا، مسعود احمدی نویسنده و کارگردان، محمد شکروی تهیه کننده، هاشم بیطرف، تصویربرداری، تدوین و صداگذاری شیما پورشام الدین، صدابرداری محسن دانش، موسیقی آراد آبادانی و شیما پورشام الدین، غزل رفیعی، مریم شحام دهقانی، مریم ده‌واحدان، مهرداد سهامی، علیرضا یغتین، امین دولت خواه، مبینا خیری، فائزه جباری، سارا زارعی، نگین صغیر، امیرمحمد سهرابی، تیران علمدارفرد، ساناز چمن ماه، محسن استواری، سام پارسا، هرمان احمدی بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها