محمدیاری: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای عملیاتی کردن شعار سال

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: می توان از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه حوزه های مختلف برای عملیاتی شدن شعار 1401 استفاده کرد.

حسن محمدیاری در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با شعار 1401 مبنی بر «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال زایی» اظهار کرد: مقام معظم رهبری هر سال به مناسبت های مختلف شعاری را بیان می کنند و با توجه به شرایط آب و هوایی و مکانی که تولید داشتیم. و احتراق با استفاده از قابلیت مبتنی بر دانش.

وی در ادامه تاکید کرد: تلاش ما باید این باشد که شعار سال فقط یک شعار نباشد و خروجی آن را در زندگی روزمره مردم ببینیم. امروزه بیشتر مراجعات ما در زمینه اشتغال و معیشت مردم است. جوانان با استعداد با ظرفیت تولید کافی، اما زیرساخت های لازم را ندارند.

نماینده مردم تالش در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: در استان گیلان با یک سری بهانه ها مواجه هستیم که می توان آن ها را برطرف کرد و زمینه لازم برای اشتغال جوانان را فراهم کرد، اما دوگانگی رفتاری و موازی کاری وجود دارد. ، که متأسفانه باعث آسیب دیدن افراد و دیدن دکمه ها شده است، به خصوص افرادی که مستعد کار هستند.

محمدیاری با تاکید بر اینکه «شعار سال باید عملیاتی شود و خروجی آن را ببینیم»، گفت: به هر حال منابع زیست محیطی، انفال و منابع طبیعی چیزی نیست که به راحتی از کنار آن بگذریم، اما با رعایت چارچوب ها و خطوط قابل انجام است. قرمز.” از این قابلیت در حوزه گردشگری و در حوزه های مختلف استفاده کرد و از آن برای توسعه زیرساخت ها استفاده کرد.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در تولید و ایجاد اشتغال گفت: از این ظرفیت می توان استفاده کرد و با توجه به ثروتی که دولت در اختیار دارد و در بودجه سال 1401 اعتبار چندانی برای اشتغال و زیرساخت ها نمی بینیم. تولید در کشور از این بخش استفاده می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: به نظر من باید از یک سری موازی کاری ها پرهیز شود و همچنین از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه حوزه های مختلف استفاده شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها