فیروزی پوربادی: مدیریت اسلامی ایجاب می کند مسئولان در بین مردم باشند

[ad_1]

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هدف از اداره در نظام اسلامی خدمت به مردم است و نظام اسلامی ایجاب می کند روحیه مردم بر مسئولان چیره شود.

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خطاب به کارکنان نظام و چگونگی تقویت ویژگی مردمی بودن در کارکنان، اظهار کرد: مردمی بودن از ویژگی های بارز ائمه اطهار(ع) است. . مردمی بودن از سیره ائمه علیهم السلام نشات می گیرد. آنها همیشه در میان مردم بوده اند و عمر خود را با مردم سپری کرده اند. به این ترتیب همیشه چهره به چهره با مردم برخورد می کردند و به مشکلات آنها رسیدگی می کردند.

وی در ادامه بیان کرد: از سوی دیگر مدیریت اسلامی ایجاب می کند که مدیران در کنار مردم باشند. این محبوبیت اولاً باعث اعتماد مردم به مدیران می شود و ثانیاً مدیران و کارکنان نظام اسلامی را متوجه مشکلات مردم می کند. هدف از اداره در نظام اسلامی خدمت به مردم است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیران و مسئولان نظام اسلامی برای خدمت به مردم باید روحیه مردمی داشته باشند و مردم به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند. از این طریق می توانند مشکلات مردم را حل کنند یا حداقل شرایط را برای مردم توضیح دهند.

وی در ادامه تاکید کرد: یکی از ویژگی های مسئولان در نظام اسلامی مردمی بودن است. نظام اسلامی از مدیران در همه سطوح می خواهد که با مردم ارتباط داشته باشند. خدمت به مردم باید سرلوحه کار مسئولان نظام اسلامی باشد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها