غلامی: برای صعود به لیگ دو تقسیم شده ایم

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مربی دروازه بانان شادکام مشهد گفت: از ابتدای تمرین برای صعود به لیگ دو دو دسته هستیم و مطمئنم با پتانسیلی که نشان داده ایم به این هدف خواهیم رسید.

تیم فوتبال شادکام مشهد در 6 هفته ابتدایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور با 3 برد و 3 تساوی موفق شد با 12 امتیاز از 9 رقیب گروه یک برتری کند. این تیم اگرچه در هفته ششم بازی مقابل پارسا صنعت بیرجند به تساوی بدون گل در خانه رضایت داد و برابر آریو اسلامشهر به تساوی رسید اما به لطف تفاضل گل بهتر همچنان در صدر جدول قرار دارد.

شاگردان سعید خانی تنها در 2 بازی دروازه خود را باز دیدند و در 540 دقیقه فقط 3 گل دریافت کردند که یکی از آنها را احمدرضا صدیقی از روی پنالتی به ثمر رساند. کیا تهران 1 گل و نوین کشاورز علی آباد موفق شدند دو بار دروازه شادکام را باز کنند و تیم های آریو اسلامشهر، پارسا صنعت، دریا بابل و مردان پاشا البرز تیم هایی بودند که موفق به گلزنی به شادکام نشدند.

امید غلامی، مربی دروازه بان های شادکام و ابومسلم دروازه بان سابق شادکام در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد درخشان دروازه بانان این تیم گفت: خوشبختانه تیم شادکام در فاز دفاعی به خصوص دروازه بان عملکرد خوبی داشت و خوشحالم که تمرینات ما انجام شد. و تلاش ها نتیجه داد.” از روز اولی که کار شادکام را شروع کردیم، تلاش خود را برای رسیدن به لیگ 2 تا پایان مسابقات به اشتراک گذاشتیم. تا امروز که یک سوم راه را طی کرده ایم، با نتایج خوب مقابل تیم های خوب گروه، این هدف محقق شده است.

وی افزود: البته تا رسیدن به صعود هنوز 12 پایان ظریف داریم و کار تمام نشده است. شرایط گروه خود را به خوبی می دانیم و هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم. فاصله تیم ها از نظر فنی و امتیازی بسیار کم است و جایگاه رقبا را در جدول رده بندی گمراه نمی کنیم.

دروازه بان سابق ابومسلم درباره عملکرد درخشان دروازه بانان شادکام گفت: در پست دروازه بانی سعی کردیم با دقت زیادی به سراغ گزینه های بومی و غیربومی برویم و در نهایت هر 3 دروازه بانی که به تیم ما پیوستند جزو مستعدترین دروازه بان های ایرانی بودند. بازیکنان فوتبال.” سعی کردیم از روز اول تمرینات را طوری برنامه ریزی کنیم که از گل تیم خوشحال باشم و خوشحالم که این آمار عالی تاکنون ثبت شده است.

وی افزود: کل تیم در ثبت این آمار شرکت می کنند و هم در بحث گل و هم در بحث بازی های بدون گل همه بازیکنان شرکت می کنند. امیدوارم با هر بازی این آمار خوب بهتر شود تا برای صعود مشکلی نداشته باشیم.

غلامی در مورد پنالتی های از دست رفته حریفان مقابل شادکام گفت: تاکنون در 6 بازی 3 پنالتی برای رقبای ما اعلام شده اما تنها 1 پنالتی توسط شادکام زده شده که آمار خوبی است. ما در تمرین روی همه مسائل کار می کنیم و اگرچه شانس در زدن پنالتی دخیل است، اما من به گلزنان تیم اعتقاد دارم و همه آنها گلزنان خوب و با استعدادی هستند که در تشخیص پنالتی های حریف سلیقه خوبی دارند.

غلامی در پایان با اشاره به حضور بخش خصوصی در فوتبال مشهد گفت: در این شرایط حساس اقتصادی ورود به فوتبال و عرصه تیمداری سختی های خاص خود را دارد و از مردم خوشحال و عشایری که در این زمینه قدم برداشتند تشکر می کنم. امیدوارم با نتایج خوبی که در این راه به دست می آوریم، سرمایه گذاران بخش خصوصی را در فوتبال تشویق کنیم و از سوی دیگر از مسئولان مشهد و استان خراسان رضوی می خواهم که از نمایندگان استان خراسان در این زمینه حمایت کنند. روزهایی که فوتبال مستعد شرایط خوبی ندارد حیف است فوتبال استان با تمام توانایی و استعداد خود تنها باشد و نمایندگان آن در جدول لیگ های مختلف کشور جایگاه خوبی نداشته باشند و برای بقا می جنگند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها