طوفان در تهران / نوسانات دمایی در استان طی چند روز آینده

[ad_1]

اداره کل هواشناسی استان تهران از نفوذ سامانه بارشی در روز یکشنبه (14 اردیبهشت) و وزش باد شدید، رعد و برق و افزایش دما در روزهای شنبه و یکشنبه (3 و 14 اردیبهشت) خبر داد.

به گزارش ایسنابر اساس اطلاعات و نقشه های پیش بینی هواشناسی از استان تهران، آسمانی نیمه ابری تا ابری در برخی مناطق به ویژه در نواحی شمالی و شرقی گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

روزهای شنبه و یکشنبه (3 و 14 اردیبهشت) آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. با نفوذ زبانه سامانه بارشی از یکشنبه شب تا سه شنبه (14 تا 16 اردیبهشت) آسمانی نیمه ابری تا ابری تا ساعاتی دیگر همراه با وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود. افزایش تدریجی دما در روزهای شنبه و یکشنبه (3 و 14 اردیبهشت) و کاهش نسبی دما در روزهای دوشنبه و سه شنبه (5 و 16 اردیبهشت) پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های ورامین با بیشینه دمای 34 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

آسمان تهران فردا (12 اردیبهشت) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای 19 و حداکثر 28 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود. رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 21 و حداکثر 29 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها