طرح شفافیت سه قوه پس از نهایی شدن به کمیسیون ارائه خواهد شد

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون داخلی کشور و شوراها گفت: طرح شفافیت قوای سه گانه در کارگروه مربوطه بررسی شده است و کمیسیون گزارش کارگروه را روز شنبه بررسی می کند.

روح الله نجابت در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه در کمیسیون و شوراها اظهار کرد: روز دوشنبه هفته گذشته طرح شفافیت قوای سه گانه در کمیسیون و هیأت های امور داخله بازنگری شد. در نهایت این طرح به کارگروهی ارسال شد که در روز سه‌شنبه نیز دو جلسه با مسئولیت آقای مهندس برگزار شد. پیرهادی.

سخنگوی کمیسیون داخلی کشور و شوراها در ادامه تصریح کرد: شنبه هفته آینده گزارش کارگروه در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت نهایی شدن برای بررسی در مجلس به هیئت رئیسه ارسال می شود.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته گذشته با درخواست بازنگری در طرح شفافیت قوای سه گانه، وزارتخانه ها و سایر نهادها در مورد دو فوریت به توافق رسیدند که بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی. مجلس شورای اسلامی، دو فوریت باید ظرف 72 ساعت به تصویب برسد دستور کار صحن علنی مجلس خواهد بود، اما با توجه به تعطیلی جلسات علنی این هفته مجلس برای رسیدگی به امور حوزه های انتخابیه، این طرح در دستور کار هفته آینده قرار می گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها