شهردار اسدآباد زودتر انتخاب می شود

[ad_1]

ایسنا/ همدان امام جمعه اسدآباد با تاکید بر انتخاب هر چه سریعتر شهردار توسط شورای اسلامی شهر، گفت: مردم از تاخیر در انتخاب شهردار و هرج و مرج شهر گله مند هستند، دیری نمی گذرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید موسی حسینی مجد در اولین شورای اداری شهرستان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی» و توجه بیشتر به دانش وی گفت: با روی کار آمدن دولت خدمتگزار انتظارات مردم از دولت افزایش یافت و مسئولان شهرستان باید با کمک و همراهی با آغاز فصل کاری، مشکلات مردم را برای تکمیل پروژه های عمرانی شهر نیمه کاره همراهی کنند.

وی با اشاره به شرایط سیاسی جهان گفت: جنبش مقاومت با حمایت جمهوری اسلامی اداره می شود و در حال اوج گیری است و صلح یمن و عربستان نشان دهنده قدرت اسلام است.

حسینی مجد با تاکید بر مدیران خداترس و توجه به دو بعد روحی و شخصیتی، گفت: مدیران خداترس با روحیه جهادی همواره مردم را افتخار خود می دانند و به دنبال خودنمایی و تکبر نیستند و روز و روز نمی شناسند. شب برای خدمت به مردم

استفاده از برکات ماه مبارک رمضان، رعایت دستورات بهداشتی با بازگشایی مدارس از دیگر مواردی بود که امام جمعه اسدآباد در این دیدار بر آن تاکید کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها