شرکت های بیمه برای اجرای کامل نسخه آنلاین وارد میدان می شوند

[ad_1]

رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمه‌گران خواست برای اجرای کامل نسخه‌نویسی آنلاین وارد میدان شوند.

به گزارش ایسنا«امین بیگلرخانی» در نشست با مدیران سازمان های بیمه گر در خصوص اجرای نسخه نویسی اینترنتی، گفت: برای اجرای کامل و دقیق نسخه نویسی اینترنتی، حضور تشکل های حوزه و اثربخشی سازمان های بیمه گر نیاز است و امیدواریم وزارت سلامت در این زمینه اقدام کند.

وی گفت: تمام تلاش خود را برای تکمیل پروژه ملی رونویسی آنلاین انجام خواهیم داد.

رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: یکی از مهمترین مزایای این طرح یکپارچه سازی و پیوند بسترهای مختلف نسخه نویسی آنلاین است که خطاهای نسخه نویسی سنتی نزدیک خواهد بود. به صفر. . مراقبت های بهداشتی سریعتر انجام خواهد شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مزایای این طرح کاهش هزینه های مصرف کاغذ در تهیه دفترچه بیمه بیمه گذاران است که با اجرای این طرح هزینه های بالا را از بین می برد و از سوی دیگر خسارت کمتری به بیمه گذاران وارد می کند. محیط”.

بیگلرخانی با اشاره به اهمیت حضور و همکاری همه جانبه سازمان های بیمه گر در اجرای طرح نسخه آنلاین گفت: سلامت این مراحل را دنبال می کند.

به گزارش وب دا، وی در پایان گفت: بحث علیه ما تمام شد تا این طرح را جزو مشاغل و ماموریت های جهادی خود بدانیم. وزارت بهداشت تمام تلاش خود را می کند تا بتواند با اجرای این طرح زمینه را برای ارائه خدمات به مردم و افزایش کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی فراهم کند و به وزارت بهداشت در تکمیل این پروژه کمک کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها