شروع امتحانات نهایی از 1 خرداد / توضیح نحوه تهیه سوالات و شرکت در آزمون

[ad_1]

بر اساس اعلام مرکز سنجش و نظارت بر کیفیت تدریس وزارت آموزش و پرورش، امتحانات نهایی امسال از اول خردادماه آغاز و تا بیست و هشتم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد واحد تئوری پایه دوم متوسطه دوم خرداد سال تحصیلی 1401-1400 به شرح زیر اعلام شد:

شروع امتحانات نهایی از 1 خرداد / توضیح نحوه تهیه سوالات و شرکت در آزمون

محسن زارعی، رئیس مرکز سنجش و نظارت بر کیفیت آموزش در خصوص برگزاری امتحانات نهایی که به طور خلاصه به شرح زیر است، توضیح داد:

– با توجه به تداوم تدریس حضوری دانش آموزان در سال تحصیلی جاری و آموزش کلیه محتوای دستورالعمل ها، سنجش عملکرد تحصیلی برای نوبت دوم در کلیه دروس به صورت «حضوری» انجام می شود. شیوه و بر اساس مقررات و ارزیابی های آموزشی.

سوالات امتحان نهایی مدارس پایه دوازدهم، بزرگسالان، آموزش از راه دور و شاخه نظری داوطلبان آزاد در نوبت خرداد ماه سال تحصیلی 1400-1401 با توجه به بار تعیین شده توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بدون حذفیات، طراحی و به صورت الکترونیکی به حوزه های امتحانی سراسر کشور ارسال شد. بودن.

انتظار می رود اولیای دانش آموزان با فراهم آوردن شرایط مناسب در روزهای باقی مانده از سال تحصیلی برای دستیابی به تلاش ها و خدمات آموزشی فرزندان خود در سال تحصیلی 1400-1401 همکاری بیشتری داشته باشند و البته دانش آموزان نیاز به برنامه ریزی دارند. با پشتکار و پشتکار

دانش آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب یا مشکوک به داشتن آن امتحان را در مکانی جداگانه (قرنطینه) انجام می دهند که برای آن امتحانات و تجهیزات در همان منطقه انجام می شود و با حضور همراهان در امتحانات شرکت می کنند، جای نگرانی نیست.

– تقویم دروس دوره دوم متوسطه و تقویم امتحانات خرداد ماه در پایگاه اطلاع رسانی رسمی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به نشانی www.aee.medu.ir قابل مشاهده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها