شروع آموزش حضوری برای دانشجویان مقطع کارشناسی از 20 فروردین

[ad_1]

کلاس های تحصیلات تکمیلی 14 نفره و کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی از 20 فروردین ماه سال جاری برای نیمسال دوم به صورت حضوری برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، دانشگاه شهید بهشتی بر اساس مصوبات ستاد ملی بیماری کرونا و نشست روسای دانشگاه‌های کشور، مصوبه هیات رئیسه دانشگاه را در خصوص نحوه انجام فعالیت‌های آموزشی دانشگاه در سطح کشور ابلاغ کرد. نیمسال دوم 1400-01.

بدین ترتیب، کلاس های کارشناسی ارشد (به جز ۱۴۰۰ دانشجوی ورودی کارشناسی ارشد) از ۱۳ فروردین به صورت حضوری ادامه خواهد داشت و تمامی دوره های کارشناسی از ۱۵ فروردین ماه به صورت حضوری ادامه خواهد داشت.

دروس تئوری مقطع کارشناسی دانشجویان شهید بهشتی به صورت پیش فرض با بیش از 40 دانشجو انجام می شود و برای این دوره ها کلاس های حل عملی و عیب یابی با ظرفیت کمتر برنامه ریزی خواهد شد.

همچنین کلاس های آموزشی برای 1400 دانشجوی کارشناسی ارشد بعد از ماه مبارک رمضان (از 15 اردیبهشت) برگزار می شود. همانطور که قبلا اعلام شده بود، آزمون نهایی در تمامی مقاطع به صورت حضوری برگزار می شود.

دانشجویان موظفند در بدو ورود به دانشگاه کارت دو دوز واکسیناسیون الکترونیکی خود را به مراجع ذیربط ارائه دهند و دانشجویان متقاضی خوابگاه می توانند بر اساس برنامه زمانی زیر سه نوبت واکسن تزریق کرده و برای اسکان اقدام کنند.

1- ثبت نام خوابگاه ها برای باقیمانده کارشناسی واجد شرایط ورودی 97 و 98 از ساعت 11 الی 24 روز یکشنبه 13 فروردین ماه و اسکان از 20 فروردین آغاز می شود.

2- ثبت نام خوابگاه برای ورودی های 99 و 1400 از ساعت 11 الی 12 روز سه شنبه 15 فروردین ماه و شروع اسکان از 20 فروردین می باشد.

3- زمان ثبت نام و انتقال خوابگاه برای 1400 دانشجوی کارشناسی ارشد ورودی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد و اسکان سایر دانشجویانی که قبلا در خوابگاه بوده اند طبق روال از 13 فروردین ماه پذیرفته می شود.

در تصمیم هیات رئیسه دانشگاه شهید بهشتی آمده است: در صورت تغییر شرایط اپیدمی ویروس کووید 19 بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و اطلاعیه‌های ذی‌صلاح. مقامات، اطلاعات مجددا اطلاع رسانی خواهد شد و اقدامات مقتضی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها