سطح تحصیلات هرمزگان نیاز به ارتقا دارد/ به دغدغه های والدین و مراقبان می پردازیم

[ad_1]

ایسنا/ هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: باید سطح آموزش و پرورش استان را بالا ببریم و قهرمانانی را شکل دهیم که الگو هستند و باید شروع کنیم تا نیروهای استان را در این مراکز قرار دهیم تا هرمزگان در سطح ملی بدرخشد و وظایف مهم انجام شود. به دست بچه های برومند این استان .

مهدی دوستی صبح امروز (14 فروردین) در مراسم نمادین آغاز فعالیت های آموزشی حضوری در مدارس در سال 1401 اظهار داشت: به مدت دو سال به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر قلب تقریباً همه مسائل اجتماعی تحت تأثیر قرار گرفت و بخش اصلی، بخش آموزشی والدین بود.

وی گفت: تمام تلاش ها در سطح استانی و کشوری این بوده که کلاس آموزشی حضوری برای دانش آموزان راه اندازی شود و خوشبختانه با موافقت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا امروز این اتفاق مبارک رقم خورد.

استاندار هرمزگان خطاب به دانش آموزان گفت: فرزندان عزیز بدانید که شما مهندسان، پزشکان، معلمان و قهرمانان آینده کشورمان هستید و همه آرزوهای یک ملت هستید و برای آینده کشور باید سریعا سیستم آموزش حضوری را شروع کنید.” و معلمانی هستند که وظیفه دارند با تمام وجود این کار را انجام دهند.

یکی از دوستان گفت: من دغدغه معلمان عزیز را درک می کنم و اینکه می توانیم با هم آموزش فرزندانمان را شروع کنیم.

وی گفت: از نظر آموزشی هم در زمینه تجهیز آزمایشگاه های استان و هم در زمینه بچه های معدنی در استان کار خوبی شروع شده است البته کمبودهایی هم هست که باید سریع رفع کنیم، باید افزایش دهیم. سطح تحصیلات استان است و باید قهرمانانی را شکل دهیم که الگو باشند و کار پرسنل نیروهای استان را در این مراکز آغاز کنیم تا هرمزگان در سطح ملی بدرخشد و وظایف مهم بر عهده مردم باشد. فرزندان بشر این ولایت و این امکان پذیر نیست و با کمک آنها معلمان قهرمان این افتخار نزدیک هستند

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها