زمین مجانی برای جانبازان نداریم / محدودیتی در ساخت مسکن نداریم

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن شهدا، خانواده های شهدا و جانبازان به صورت مطلوب و مناسب انجام شد.

محبوب حیدری در نشست انجمن ایثارگران وزارت راه و شهرسازی در پارک بانوان اردبیل اظهار داشت: آرامش، امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا، جانبازان و جانبازانی هستیم که در این سرزمین نهایت تلاش خود را کردند.

وی تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی ساخت چهار میلیون واحد مسکونی را هدف خود قرار داده و در استان اردبیل نیز در نتیجه این سیاست ها، ساخت واحدهای مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن آغاز شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: به جز اردبیل که مشکل تامین زمین داریم، در سایر شهرها عملیات تامین و ساخت مسکن با حمایت بنیاد مسکن آغاز شد و انتظار داریم تامین زمین شود. در ماه های آینده در اردبیل تکمیل می شود.

حیدری افزود: برای تامین زمین و مسکن تمامی کاندیداها به ویژه جامعه ایثارگران مشکلی نداریم و تلاش می کنیم در خدمت این خانواده های ارزشمند باشیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: با تامین زیرساخت ها و زمین مورد نیاز برای ساخت نمازخانه، بیمارستان، مدرسه و مساجد، اداره کل راه و شهرسازی و همکاران این مجموعه در تلاش هستند تا کار خود را به درستی انجام دهند.

حیدری افزود: علاوه بر مسکن، در بحث سایر زیرساخت ها به ویژه توسعه راه ها و بزرگراه های استان اقدامات مناسبی انجام شد تا در سال های آینده با کاوش در این پروژه ها شاهد تردد ایمن در جاده های اردبیل باشیم. استان

وی از توسعه این راه تا 300 کیلومتر در استان خبر داد و گفت: 50 کیلومتر از این جاده اردیبهشت ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ارزش این پروژه ها را بیش از 800 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: با مساعد بودن شرایط جوی، اجرای پروژه های روسازی و راهسازی با قوت و قدرت ادامه خواهد داشت.

در این مراسم که با حضور مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران برگزار شد، از خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران وزارت راه و شهرسازی استان اردبیل تجلیل شد. .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها