درمان آفت روزانه کارکنان مهمترین عامل در دستیابی به اهداف نهایی آن سازمان است.

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: مقابله با آفت روزمره کارکنان مهمترین عامل در دستیابی به اهداف نهایی آن سازمان است.

محمد مهرافزون در جلسه هیئت امنا و تشکر از همکاران و دانش آموزان برگزیده مسابقات که به مناسبت 13 رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر و همچنین نیمه شعبان میلاد منجی حضرت علی (ع) برگزار شد. دنیای بشری حضرت مهدی (عج) در قالب شعر، انشا، عکسهای مداحی پدر، نقاشی و… سایه سنگین این آفت در نظام اداری هر سازمانی با مدیریت ایده و هوشمندانه به عنوان مهمترین عامل حمایتی برای رفع موانع و دستیابی به اهداف نهایی سازمان قابل دستیابی است.

وی تصریح کرد: امروزه رفتار سازمانی و اخلاق حرفه ای به معنای وقف انرژی ذهنی، روانی و جسمی فرد یا گروه به یک ایده جمعی به منظور کسب قوا و استعدادهای درونی گروه و فرد برای رسیدن به اهداف نهایی است. “

مدیر آموزش و پرورش بروجرد زندگی روزمره برخی از کارکنان، کار بی انگیزه و بی هدف آنها را فاجعه بزرگی برای نظام اداری دانست و خاطرنشان کرد: برخی از کارکنان با وجود اینکه بهترین امکانات و تجهیزات را دارند اما تنها با هدف پرکردن سر کار می آیند. ساعت کاری شما.» این در حالی است که کشور در هر شرایطی به نیروهای کارآمد، شایسته و خلاق نیاز دارد و سایه سنگین این روزمرگی در نظام اداری برای بهره وری بیشتر باید هر چه زودتر از بین برود.

مهرافزون نقش یک کارمند و همکار توانمند و مصمم را در رشد و توسعه امور اداری انکارناپذیر دانست و تاکید کرد: برقراری ارتباط و تعامل کافی با محیط و حرکت از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب از ویژگی های یک فرد شایسته است. حرفه ای. و کارکنان با درایت که می توانند به موفقیت برسند. برای سازمان خود خیر به ارمغان بیاورید و شاخص ها و موارد زیادی برای ارزیابی عملکرد مهارت ها و شایستگی های کارکنان وجود دارد که با هر یک از این موارد می توان شایستگی، صداقت، درایت، شجاعت، متانت را سنجید و ارزیابی کرد.

وی با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) درباره کارمند خوب یا مدیر خوب، افزود: حضرت علی (ع) سه فعالیت مهم را برای یک کارمند خوب یا یک مدیر خوب بیان کردند که مغز متفکر، گوینده است. زبان تبیین لی صدری و دلی شجاع و شجاع در انجام امور حق و حقیقت، با توجه به این ظرفیت کارمند باید با قدرت برنامه ریزی، قاطعیت در تصمیم گیری و دانش، بصیرت، بصیرت و هوشمندی در امور اداری مورد توجه قرار گیرد. و هر فردی با این ویژگی ها می تواند به راحتی اهداف سازمانی خود را پیش ببرد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد درباره جایگاه والای مسئولیت در دین مبین اسلام و در میان دانشمندان بیان کرد: اندیشمندانی چون افلاطون، ارسطو، فارابی، ابن خلدون، بوعلی سینا، خواجه نصیرالدین طوسی، اخوان الصفا، نظامی عروضی. سمرقندی، سعدی شیرازی، مول به اهمیت و ضرورت مسئولیت توجه داشتند، پس مسئولیت امانت و تکلیف است نه حق، خدمت است نه حکومتی که دنبال همت و رضایت مردم و سازمان باشد. مربوط.

مهرافزون با اشاره به دستاوردهای آموزشی در بروجرد در سال گذشته افزود: با تلاش کادر اداری و آموزشی که جای تشکر و قدردانی همه آنها را دارد، در سال گذشته با ارتقای معدل دوازدهم نسبت به سال های گذشته، موجب ارتقاء سطح معدل 12 شد. در تالار فرهنگیان بروجرد، رکورد قبولی دانش آموزان پایه دوازدهم در کنکور، کسب رتبه اول در رشته آموزشی استان در این بوم شناسی کرونا، کسب رتبه های اول و بالاتر در مسابقات قرآنی، کسب رتبه های پژوهشی دانش آموزان و همکاران فرهنگی در سطح کشوری و استانی، افتتاح موزه آموزش و پرورش و آغاز بازدید عموم، افتتاح چندین مدرسه روستایی و حاشیه شهر در راستای عدالت آموزشی، کسب رتبه های المپیاد علمی کشوری و استانی، برنده شدن رتبه بندی ورزشی در سطح استانی و کشوری بین دانش آموزان و همکاران فرهنگی rals، آغازگر پروژه های توسعه ای، از جمله شماره 2 فرهنگیان و چندین برنامه دیگر از جمله دستاوردها و موفقیت های آموزش و پرورش بروجرد وجود دارد که امیدوارم شاهد رشد این دستاوردها و اضافه شدن تعداد بیشتری از این برگ های زرین به تالار مشاهیر آموزش و پرورش بروجرد باشیم.

شایان ذکر است در پایان همکاران و دانش آموزان برگزیده به مناسبت یوم الله سیزدهم رجب، میلاد با سعادت مولی الموحدین، حضرت علی (ع) و روز پدر و همچنین نیمه شعبان مسابقات برگزار کردند. ممنوعیت، سالروز منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج). ، انشا نویسی، عکس بزرگداشت پدر، نقاشی و …. قدردانی شدند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها