دادستان اهواز: با عاملان استفاده از سلاح قاطعانه برخورد خواهد شد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان دادستانی استان خوزستان از دستگیری بیش از 50 نفر از معترضانی که در 72 ساعت گذشته از سلاح استفاده کرده بودند خبر داد.

صادق جعفری چگنی درباره نحوه برخورد با استفاده کنندگان از اسلحه در مراسمات گفت: با توجه به اینکه در برخی نقاط خوزستان عده ای در مراسم ازدواج، عزاداری و درگیری از اسلحه استفاده می کنند و به دلیل نارضایتی مردم از این رفتار نادرست و خلاف شرع و در سال 72 گذشته. ساعتی بیش از 50 نفر از افراد استفاده کننده سلاح توسط فرماندهی انتظامی خوزستان دستگیر و روانه زندان شدند و چندین قبضه سلاح کشف شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: اولویت اصلی قوه قضائیه و شورای تامین خوزستان مقابله و برخورد جدی و قاطع با هرگونه اقدام ناایمن به ویژه استفاده کنندگان از سلاح خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: معترضانی که از سلاح استفاده می کنند از جمله افرادی که قصد قدرت نمایی و برهم زدن نظم عمومی را دارند و یا در درگیری ها با سلاح حمله می کنند و اسلحه را نگه می دارند یا استفاده می کنند باید از دو تا 10 سال انتظار داشته باشند. زندان.” . ضمناً در صورت استفاده غیرمجاز از دارندگان اسلحه مجاز باطل و اسلحه به نفع دولت ضبط خواهد شد.

وی در یک برنامه تلویزیونی افزود: با توجه به نگرانی ها و نارضایتی های اجتماعی از این موضوع، در برخی شهرستان ها نهضت نه به استفاده از سلاح با کمک بزرگان، معتمدین و افراد صاحب نفوذ شکل گرفت که جای تشکر دارد. ” انتظار می‌رود این پویش در سراسر استان خوزستان شکل بگیرد. در عین حال اقدامات قاطعی علیه متخلفان اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها