خرید مبل تختخواب شو يک فرار

خرید مبل تختخواب شو يک گریز ریلکس با پيچ و تاب، شما را از يک لحظه استرس زا بيرون مي کشد

BuzziSpark شما را دعوت مي نماید تا استراحت کنيد و در ادامه خموشی بازدید کنيد که چه اتفاقي در ادامه محيط اطراف شما مي افتد. البته شگفت انگيز است.. ممکن هست با يک عشاير ديگر مواجه شويد که ماجرا ديگري دارااست و به دنبال گریز از هر روز و ايجاد يک رابطه جديد است. اطراف گوشه.

 

Tuile System يک سيستم مدولار هست که به وسیله Patrick Norguet طراحي شده است

اين سيستم که از يک سري ریز از عنصرها مستقل متولد شد، به سيستمي با ماژول هاي ترمينال در ادامه دو اندازه، ماژول هاي مياني در ادامه سه میزان و ماژول هاي گوشه 90 يا 25 مرتبه تبديل شده است. از ساده‌ترين تا پيچيده‌ترين. تمامی عنصرها با فوم پلي‌اورتان پوشانده شده‌اند و به وسیله يک ساختار هوايي از فلز رنگ‌شده پشتيباني مي‌شوند. اثاثه يا اسباب داخلي را مي‌توان با پارچه، پارچه مشتري، چرم يا چرم مصنوعي سفارشي کرد.

 

 

مجموعه Tuile که به وسیله Patrick Norguet طراحي شده است، اسم خویش را از يک بيسکويت سنتي فرانسوي گرفته است، زيرا باريک با صورت قوسي نظیر پشتي اين وسايل روکش شده است.‎

مجموعه Tuile شامل يک صندلي راحتي، يک مبل 2 نفره و يک مبل 3 نفره با فريم فلزي رنگ‌آميزي و يک صندلي ریلکس خميده با لايه‌هاي فوم پلي اورتان است. روکش‌هاي گوناگون براي جلو و پشت، و مي‌توان آزادانه با رنگ‌هاي فریم مطابقت داد. با روش فعالیت مطلوب و رنگ‌هاي گوناگون موجود، Tuile در ادامه اتاق نشيمن و در ادامه تام اتاق‌هاي منزل که به وقار اختصاص دارااست ايده‌آل است. پوشش بيروني از پارچه Sunbrella® ساخته شده است: مقاوم در ادامه برابر لکه، تنفس، مقاوم در ادامه برابر UV و ضد آب.

 

اين مبل داراي فرمي جدید و دیدنی هست که يک فریم رنگ چوب طبيعي را با پايه هاي چوبي وسیع و پارچه روکش ترکيب مي کند. اين مبل علاوه بر فریم چوبي زيبايي که از پشت و در ادامه قسمت‌هاي ساختاري مخفي ديده مي‌شود، اين مبل را با اعتنا به جزئيات صرفا در ادامه شرکت‌هاي نجاري موجود است.‏ راحتي صندلي و راحتي به طور تام در ادامه ساختار چوبي گنجانده شده هست که به تیتر پايه اي براي فرم زيباي ظريف اين مبل فعالیت مي کند.

 

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.