خرید قطعات یخچال ، نمایندگی فروش قطعات اصل یخچالهای خارجی

خرید قطعات یخچال ، نمایندگی فروش قطعات اصل یخچالهای خارجی
کندانسور پلیت , خرید کندانسور کولر گازی, خرید کندانسور یخچال, قیمت کندانسور پلیت, خرید کندانسور پلیت

محافظ حتما” دارای ترمینال ورودی و خروجی برای اتصال کابل برق باشد و اینکه محافظ های دوشاخه ای اصولی و مناسب نیستند.

فیلتر درایر به شکل عمودی بر روی ورودی ساکشن کمپرسور قرار داده میشود. همانطور که قبلا توضیح داده شد، کندانسور وظیفه تبادل گرما را به عهدع دارد و گاز مبرد را تا زمانی که به شکل مایع باقی بماند را خنک می کند.

این واحدها در مقایسه با سایر گزینه های موجود در بازار، انرژی و زمان بیشتری را برای خنک کردن مبرد صرف می کنند.

سرویس سالیانه را حتما” جدی بگیرید چرا که در صورت عدم سرویس مصرف برق دستگاه شما بالا رفته و پرتاب باد دستگاه کم می شود و در دراز مدت آسیب جدی به دستگاه می زند.

یونیت خارجی کولر گازی باید در محلی صاف و سفت نصب شود، چرا که این قسمت از دستگاه در هر کدام از مدل های دو تکه، اسپلیت و اینورتر شامل کمپرسور، کندانسور، موتور فن و سیستم تخلیه می باشد.

همانطور که گفتیم یونیت خارجی کولر گازی که شامل کندانسور، کمپرسور، موتور فن و قسمت سیم پیچی دستگاه می شود.

ایننوع کولرها در حالت کلی از لحاظ اصول بهداشتی و همچنین نوع کارایی مناسب شان بسیار عملکرد بهتری نسبت به کولرهای آبی دارند و برخلاف کولرهای آبی، در مناطق مختلف جهان با شرایط آب و هوایی متفاوت می توان از آنها استفاده کرد.

این نوع کولرهای گازی جهت نصب در گوشه ای از پنجره مورد استفاده قرار می گیرند و ساختار فنی آنها ساده تر از کولرهای اسپلیت است.

به این ترتیب بواسطه آلوده شدن چگالیده و بخار درون سیکل،خسارات شدیدی به بویلر و توربین های نیروگاه وارد می شود.

کلمه اسپلیت (split) به معنای جدا از هم نیز در واقع اشاره به جدا بودن دو یونیت این نوع کولرها دارد.

بر حسب نوع کندانسور ، روش تعمیر آنها نیز متفاوت است. به همین جهت عیب یابی آنها نیز معمولا سریعتر صورت می گیرد اما در عوض قدرت و توان موتور آنها محدودتر بوده و فضای کمتری را خنک می کنند.

کمپرسور کولرگازی اسپلیت، یکی از قطعات مهم آن است که معمولا در یونیت خارجی قرار دارد و وظیفه آن فشرده کردن مولکولهای گاز و ارسال آنها به درون کندانسور کولر است.

کولرهای گازی پنجره ای معمولا در منزل ها و محل کار مورد استفاده قرار می گیرند. یا بطور مختصر یونیت کولرگازی به هر یک از بخش های اصلی کولرهای اسپلیت گفته می شود که شامل دو بخش یونیت داخلی و یونیت خارجی است.

محصولات کولر گازی ال جی شامل دیواری ، ایستاده ، پنجره ایهستند. مهم بودن محل نصب کندانسور و کمپرسور کولر گازی نیز شامل موارد مختلفی می شود، که در ادامه قصد داریم تا توضیحاتی را در این خصوص بیان کنیم.

اهمیت بسیار بالای این دو قطعه در دستگاه به نقش بسیار پررنگ آن ها در میزان راندمان و قدرت سرمایش و گرمایش کولر گازی مربوط می شود.

امروزه یکی از مهمترین ملاک های خرید کولر گازی اسپلیت، قدرت کمپرسور آنهاست. امروزه کولر گازی یکی از مرسوم ترین سیستم های تهویه مطبوع در دنیا است که با دردسر کمتری در هر مکانی قابل نصب و راه اندازی است.

یکی از انواع کولرگازی ها می باشد که سیستم فنی آن پیچیده تر از کولر گازی های دیگر بوده ولی به دلیل مزایای فراوانی که دارند، امروزه تبدیل به پرفروش ترین و محبوب ترین نوع کولرگازی ها در جهان شده است.

اگر کولر گازی شما از نوع پنجره ای است و می خواهید بدانید بهترین محل نصب برای کولر گازی پنجره ای کجاست؟

بطوری که با تبدیل برق جریان مستقیم به جریان متناوب، براحتی میزان مصرف انرژی و شدت عملکرد کولرگازی را تنظیم می کند.

تایمرهای مکانیکی و دیجیتال یخچال امکان تنظیم درجه حرارت و یا حتی باز و بسته شدن یخچال در زمان مشخصی را برای شما ایجاد میکنند.

بنابراین بهتر است که نکات اصلی نگهداری از یخچال را بدانید و از باز کردن و بستن درب یخچال بیش از حد جلوگیری کنید و یا آن را در یک مکان داغ قرار ندهید.

برای مثال چنانچه قصد انتخاب کولر گازی برای خانه های با متراژ بالا را داشته باشید، آشنایی با اصطلاحات علمی و فنی کولرگازی ها به شما کمک بزرگی خواهد کرد، حتی اگر در این رابطه فروشندگان و یا نمایندگان فروش برندهای کولرگازی و اسپلیت جزئیات زیادی درباره محصولات خود در اختیار شما نگذارند، باز هم شما با داشتن دانش کافی می توانید صرفا با بررسی کاتالوگ ها، دفترچه های راهنمای خرید و یا وب سایت های مربوط به آن محصول از میزایی کارایی کولرهای مورد نظر خود کاملا مطلع شوید.

با گرم شدن هوا در اواسط فصل بهار و فرا رسیدن فصل تابستان اکثر افراد جهت تعدیل هوا از کولرهای آبی و یا کولر گازی استفاده میکنند تا محیط داخلی خانه و محل کار خود را مطبوعتر کنند.

آشنایی با اصطلاحات کولرگازی به شما کمک می کند تا زمانی که قصد خرید کولرگازی از بانه (به ویژه خرید کولرگازی اسپلیت) را دارید، بتوانید با در نظر گرفتن شرایط، مزایا و همچنین امکانات کولر گازی های جدید تولید شده توسط شرکت های معروف بین المللی آسان تر دست به انتخاب بزنید و حتی پس از خرید کولر، به راحتی بتوانید از تمام قابلیت ها و امکانات آن به خوبی استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات نصب کولر گازی اسپلیت می توانید با ما در بیتا سرویس تماس بگیرید و از خدمات ما در این زمینه بهره مند شوید.

این کندانسور پلیت رسانه ها ممکن است یک گاز ، مایع یا ترکیبی از هر دو باشند. کندانسور نیز در یونیت خارجی قرار دارد و مجموعه لوله های بهم متصل شده ای هستند که در آنها گازهای متراکم شده ای که از کمپرسور به آن وارد می شوند را خنک کرده و آنها را تبدیل به مایع (فرآیند میعان) را انجام می دهد.

وظیفه اصلی کندانسور نیروگاهی عبارت است از مایع کردن بخار خروجی از توربین و بازیافت آب تغذیه با کیفیت بالا جهت استفاده مجدد در سیکل.

اینورتر یک برد الکتریکی در کولرگازی است که در واقع وظیفه آن تنظیم میزران مصرف انرژی برق دستگاه است. یکی از انواع کولرها و در حقیقت دستگاه های تهویه مطبوع است که با استفاده از انرژی برق و همچنین گازهای مبرد کار می کند.

Data h​as be en c᠎reat ed by GSA Content Gen erat or  DE᠎MO​!

گاز مبرد در داخل لولهها جریان دارد. پرسش :ارتباط گاز مبرد با کمپرسور چیست؟ پرسش :چه شهرهایی علاوه بر استان های جنوبی نیاز به کولرهای گرمسیری (حاره ای) دارند؟

البته این کولر گازی ها برای مناطق معتدل طراحی شده اند و برای مناطق گرمسیری یا حاره ای کولر گازی تروپیکال طراحی شده است که تا دمای ۶۰ درجه سانتیگراد هم جواب می دهد.

از این کولرها جهت تولید سرما و خنکی – در فصل های گرم سال – و یا برعکس همچنین افزایش دمای محیط – در فصل های سرد سال – می توان استفاده کرد.

وجود اینورتر کمک زیادی به مصرف بهینه برق کولرهای اسپلیت می کند و موجب می شود که زمانی که میزان دمای محیط به اندازه مورد نظر رسید، دور موتور کولر به آرامی کمتر شود و در صورتی که دما مجددا تغییر پیدا کرد، بار دیگر موتور کولر گازی سریعتر کار می کند تا مجددا دما را به میزان تنظیم شده برساند.

این واحد نشان دهنده توان موتور کولرگازی است و البته برای مراکز مختلف اداری، مسکونی و تجاری ارقام آن با یکدیگر فرق می کنند.

Btu بالاتر به میزان سرمادهی بیشتر در واحد زمان است و نه اینکه این کولر خنک تر است. در این زمینه می توانید مراجعه کنید به مقاله BTU در کولر گازی به چه معناست ؟

به منظور محاسبه تقریبی ظرفیت کولر گازی، در طبقات وسط ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و درطبقاتی که بالای آنها پشت بام است بدلیل تابش نور خورشید بر سقف، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) درنظر گرفته میشود.

قیمت کولر گازی و اسپلیت به عوامل مختلفی مثل نوع کمپرسور، ظرفیت و نوع خود کولرگازی بستگی دارد. چند نوع کولرگازی وجود دارد؟

در این حالت کولرگازی با حداکثر توان کار می کند. مخفف عبارات energy efficiency ratio است و هر چه این مزیان بیشتر باشد، به این معنی است که کولر دارای قدرت سرمایش بیشتری است و در نتیجه محیط مورد نظر را بهتر خنک می کند.

در نظر گرفتن قدرت و توان دیواری که قرار است کندانسور و کمپرسور بر روی آن نصب شود. عوامل مختلفی در تعیین کردن ظرفیت کولر گازی وجود دارند که باید با در نظر گرفتن این عوامل کولر گازی خود را انتخاب و خریداری کنید.

برای آن که بتوانید جنس های تقلبی را از اصل تشخیص بدهید و بهترین خرید را داشته باشید باید در این زمینه آگاهی های لازم را داشته باشید تا در خرید خود دچار مشکلات نشوید.  This h as been created by GSA Content Gen erat᠎or ᠎DEMO!

لذا این قسمت دارای وزن بالایی بوده و از طرفی پایه های نگهدارنده یونیت فلزی بوده و بر وزن یونیت می افزایند.

گاز خنک در هنگام خروج از کمپرسور به دلیل کمپرس (فشار) گرم می شود و سپس وارد بخش بیرونی یعنی کندانسور می گردد.

چون کمپرسور باید برای تامین سرما بیشتر کار کند و درنتیجه داغ و داغتر میشود تا جایی که ممکن است بسوزد.

برای نمونه در شهر مشهد، روتاری مخصوص هوای معتدل است. کولر گازی ال جی در فهرست برترین برندهای کولر گازی جای گرفته است ؛ قیمت کولر گازی در مقایسه با امکانات فوق العاده به همراه کیفیت و طراحی مبتکرانه سبب شده تا ال جی مالک برترین کولرهای گازی در ایران و جهان شود.

در این بخش ، شما امکان خرید انواع کولر گازی ایستاده و اسپلیت برندهای معتبر بازار سامسونگ، توشیبا، پاناسونیک، ال جی، تک الکتریک، اجنرال، گاسونیک، هیوندای، بلومبرگ و تراست را با تضمین بهترین قیمت ممکن دارید.

A᠎rtic le has been gen​erat​ed with G​SA Conte nt  G enerator  Dem​over si᠎on!

هر چه با اصطلاحات فنی کولرگازی اسپلیت و یا سایر انواع کولرها آشنایی داشته باشید، هنگام خرید و حتی پس از آن هنگام نصب و راه اندازی اولیه، با داشتن اطلاعات کافی راحت تر شاهد این مراحل خواهید بود و در حقیقت این مسئله در نهایت به نفع شماست.

با توجه به اینکه کولر گازی به یکی از تجهیزات گرمایشی و سرمایشی محبوب در بین کاربران تبدیل شده است، توجه به محل نصب این وسیله بسیار با اهمیت است.

ای شما عزیزان که با نزدیک شدن به فصل گرما قصد خرید کولر گازی را دارید باید گفت کولر گازی اجنرال از جمله محبوب ترین و قدرتمندترین برندهای کولر گازیند.

از جمله کمپرسور و یا کندانسور. محل نصب کندانسور و کمپرسور باید به دور از اتاق خواب باشد. بنابراین از نصب کندانسور و کمپرسور در نزدیکی اتاق خواب خودداری کنید.

در نتیجه باید محلی را انتخاب کنید که دیوار آن به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند وزن کندانسور و کمپرسور را تحمل کند.

در کولرهایی که دارای اینورتر هستند، وجود آن کمک می کند تا این سیستم به مصرف بهینه انرژی برق کمک کند و به این ترتیب لازم نیست پس از مدتی – بر خلاف کولرهای قدیمی – کولر را خاموش و بعدا دوباره آنرا روشن کنید.

یونیت داخلی کولر اسپلیت بخشی از بدنه آن است که در فضای مورد نظر شما نصب می شود و در واقع بخش عمده مدارها و بخش کنترل موتور دستگاه نیز در آن قرار دارد.

یونیت داخلی در واقع همان بخشی از کولر اسپلیت است که پس از نصب در منزل و یا دفتر کار شما نصب شده است.

از انواع برندهای مطرح کولر گازی در بازار می توان به اسپلیت گری، ال جی، سامسونگ و ایران رادیاتور اشاره داشت.

از دو سر مبدل یعنی سر جلویی و عقبی مبدل (Front and Rear Head) برای ورود و خروج سیال به لولهها استفاده میشود و بسته به نیاز و کاربرد دارای انواع مختلفی میباشند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها