خرید تضمینی 114 تن گندم ذخیره شده پارسال در خراسان رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: تاکنون حدود 114 تن گندم ذخیره شده توسط کشاورزان استان از سال گذشته با ضمانت 105 هزار ریال و تضمینی خریداری شده است.

حمیدرضا نوری در گفت وگو با ایسنا، درباره خرید گندم های ذخیره شده در استان از سال گذشته اظهار کرد: گندم تولید شده در سال گذشته که همچنان در انبارهای کشاورزان استان موجود است، از 21 تا 18 فروردین ماه سال جاری در یک فروشگاه خریداری شد. خرید تضمینی قیمت در سال جاری

وی افزود: مبنای محاسبه قیمت خرید تضمینی در سال جاری یک درصد افت مفید و چهار درصد افت بی فایده است. قیمت خرید تضمینی گندم امسال با احتساب 1 درصد کاهش مفید و 4 درصد غیرمفید، 105000 ریال تعیین شده است و در صورت تحویل کالا به دولت 10000 ریال به عنوان پاداش به این قیمت اضافه می شود. مراکز خرید . .

نوری بیان کرد: هم اکنون سیلوهای دولتی در سبزوار، نیشابور، فیروزه، قوچان، گناباد، تربت جام، تربت حیدریه و شهید گل محمدی مشهد اقدام به خرید تضمینی گندم ذخیره شده کشاورزان در یک سال گذشته می کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از شروط انجام این عملیات در استان علاوه بر ثبت اطلاعات در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی، ارائه معرفی نامه از این سازمان است که برای انجام آن الزامی است. تمامی شهرستان های خراسان رضوی .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها