خرید انواع المنت و هیتر کمربندی

در بخاری برقی کم مصرف تولید شده با مکانیزم بخاری برقی روغنی، از فناوری گرمایشی میکا ترمیک برای تولید حرارت استفاده خواهد شد.

هیتر فن دار کم مصرف

کارکرد این هیتر برقی بدینصورت است که با تنظیم درجه موجود بر روی بدنه دستگاه ، میتوان از گرمای تولید شده توسط آن بهره مند شد.

هیتر کمربندی با ترموستات

المنت برقی دستگاه با توان ۳۵۰ وات به راحتی گرمایی مطبوع ایجاد می نماید، همچنین توسط ولوم چرخشی روی بدنه می توانید میزان حرارت دلخواه خود را از کم تا زیاد کنترل و تنظیم کنید.

اما هیترهای تابشی که برمبنای گرمایش تابشی عمل می کنند ، محل نصب آنها در زیر سقف سازه های بزرگ و یا فضاهای باز می باشد که از نظر کلی دارای تفاوت های عمده ای با کوره های هوای گرم می باشند.

هیتر کمربندی کمپرسور

مناسب است. این هیتر برقی دارای بدنه ای از جنس استیل رنگ خورده بوده و دارای پروانه ای با چهار عدد پر از جنس استیل است.

قیمت هیتر کمربندی

در ادامه به توضیح مختصری از المنت حلقه ای و تخت خرید هیتر کمربندی میپردازیم. برای انتخاب یک وسیله مناسب بهترست با نکات کلیدی کاربری آن آشنا شوید که در ادامه به مهمترین آنها و قیمت فن هیتر میپردازیم.

این المنتها را میتوان برای دستگاههای با قطر بالا بصورت بخش بخش استفاده کرد. بنابراین گروه صنعتی تهران المنت سعی نموده است تا بر پایه ی اصول مهمی نظیر مشاوره حرفه ای، طراحی با دقت بالا، تکنولوژی در تولید و قیمت مناسب و همچنین استفاده از دانش و تجربه فنی خود در زمینه تولید المنت در کم ترین زمان، محصول مورد نظرتان را ساخته و در اختیارتان قرار دهد.

خرید هیتر کمربندی

بنابراین علاوه بر یک ترموستات معمولا یک روشنگر یا خاموش کننده خودکار در بخاری برقی تعبیه میشود. بنابراین اگر نگران هزینههای مصرف برق خود هستید، بهتر است پیش از انتخاب محصول کارایی آن را با فضای مورد نظر مقایسه کنید.

بطور کلی هدف استفاده از هیتر کارتر جلوگیری از چگالش سیال سرد کننده در هنگام خاموش بودن سیستم است. با یک دکمه میتوان از ظرفیت ۴۰۰ واتی دستگاه استفاده کرد و با فشار دادن دکمهی دوم از ظرفیت ۱۲۰۰ واتی آن.

این دستگاه با استفاده از سیستمهای گرمایشی مختلف تولید شده است که برای ایمنی بهتر باید به دفترچه راهنمای آن توجه داشته باشید.

استفاده از هیترهای تابشی ( تشعشعی ) برای گرمایش در سطح محل مورد نظر ، در سالن های وسیع و حتی فضاهای باز مناسبترین انتخاب و همراه با صرفه جویی بسیار زیادی در میزان مصرف سوخت می باشد.

تا بتوانید مناسبترین هیتر برقی را تهیه کنید. بخاری برقی برفاب مدل QH-3000 با توان حرارتی ۳۰۰۰ وات وسیلهای کارآمد با کاربری آسان و بازده حرارتی خوب است که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه و محل کار ایجاد میکند.

بخاری برقی برفاب مدل QH-2800 با توان حرارتی ۲۶۰۰ وات وسیلهای کارآمد با طراحی زیبا، کاربری آسان و بازده حرارتی مناسب است که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه یا محل کار ایجاد میکند.

همچنین بخاری برقی برفاب به ترموستات مجهز شده است که توسط آن میتوانید میزان حرارت دلخواهتان را تنظیم نمایید. بدون شک برای گرم کردن فضاهای بزرگ گزینههای متنوعی وجود دارد، اما برای فضاهای کوچک و همچنین مکانهایی که در کل شبانه روز مورد استفاده قرار نمیگیرند میتوان انتخاب را به خرید فن هیتر محدود کرد.

در صورتی که قصد گرم کردن سالن پذیرایی و هال در منزل و یا سالنهای بزرگ اداری را دارید باید از سیستمهایی استفاده کنید که جوابگوی فضای مورد نظر شما باشند.

همچنین لازم به ذکرست که هنگام خرید فن هیتر به برخورداری از تایمر قابل تنظیم دقت کنید تا مدن زمان استفاده از آن را براساس نیاز خود تنظیم کرده و زمانی که نیاز نیست به طور اتوماتیک خاموش شود و بدین ترتیب در میزان مصرف انرژی هم صرفه جویی شود و برای شما فن هیتر کم مصرف را رقم میزند.

کرسی برقی ارشیا دارای حفاظ شبکه ای مستحکم و ایمن با روکش عایق بوده و سیم بلند ۳ متری به شما کمک می کند تا کارایی و استفاده راحت تری داشته باشید.

مشعل ها: مشعل های مورد استفاده در هیتر ها و کوره هوای گرم معمولاً از نوع گازی، گازوئیلی،دو گانه سوز، به ندرت نفتی و یا حتی برقی می باشند.

مشعل های گازسوز ممکن است از نوع دمنده دار یا آتمسفریک باشند. هیتر برقی فن دار یا بخاری برقی فن دار دستگاهی کاربردی برای گرم کردن اتاق نشیمن و اتاق خواب است.

در صورتی که نیاز است تا هیتر کم مصرف خود را جابجا کنید، بهتر است که از این مدل بخاری برقی استفاده نمایید.

جای دارد به این نکته اشاره شود که با اینکه این وسیله ایمنی بسیار خوبی ارائه میدهد، اما ترجیحاً بهترست در محیطهای مرطوب مورد استفاده قرار نگیرد.

فن هیتر گرمای المنت تعبیه شده در بطنش را از طریق فن به محیط انتقال میدهد، اساساً این وسیله بازدهی بسیار خوبی دارد و با چرخش هوا، محیط را در کمترین زمان به دمای مطبوع میرساند.

سرد بودن محیط نیز وقوع این اتفاق را سرعت میبخشد. فن در این مدل بخاری برای انتشار گرما بهصورت همگن تعیبه شده است.

نقش دیگر این عایق ها جذب حرارت و جلوگیری از گرم شدن اطراف کوره است . انواع مختلف باند هیترها شامل باند هیترهای عایق شده با میکا و سرامیک در شرکت برنا الکترونیک ساخته می شود.

چنانچه مقدار مایع برگشتی به محفظه روغن زیاد باشد، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. هیترهای کابینتی همانطور که از نام آن ها مشخص می باشد، نوعی از هیتر است که بصورت کابینی ساخته می شود.

هیتر های برقی کاربرد زیادی در زندگی روزمره پیدا کرده اند و مدل های مختلف هیتر ها می توانند دمایی تا 1800 درجه سانتی گراد را ایجاد کنند که البته برای گرم کردن آب استخر این مقدار گرما مورد نیاز نمی باشد.

اما هیت پمپ ها عملکردی مانند سیستم کولر های گازی دارند و به صورت غیر مستقیم با آب در ارتباط قرار می گیرند.

مورد استفاده قرار میگیرند و با توجه به نوع سوخت خود به سه مدل گازی – گازوئیلی و دوگانه سوز تقسیم میشوند.

که ارتفاع کف تا سقف در آن اماکن بیشتر بوده و عدم اشغال فضا و پخش یکنواخت گرما از اهمیت خاصی برخوردار است، مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از نازل های مختلف می توان فشار باد را نیز متمرکز یا پخش نمود . گرمایش لوله، گرمایش درام، گرمایش بشکه ای که به طور معمول برای روغن ها، روان کننده ها یا هر برنامه دایره ای دیگر استفاده میشود.

این ابزار معمولاً صدای کمی دارند که در مقایسه با بسیاری از وسایل که صدای آزار دهنده و مزاحم دارند یک برتری تلقی میشود.

برای تعیین ظرفیت هیتر یا کوره هوای گرم مورد نیاز سالن ها،در شرایط آب و هوایی مانند تهران معمولاً به ازاء هر متر مکعب از فضای سالن حدود 40 کیلو کالری ظرفیت گرمایش (هر ساعت) در نظر گرفته می شود که در صورت نیاز کارشناسان شرکت دماتجهیز قادر به ارائه راهنمایی های موردنیاز می باشند.

هیترهای تابشی که در ارتفاع 4 تا 12 متری سطح زمین (بر اساس ظرفیت) نصب می شوند ، بدون نیاز به گرمایش هوای محیط ، سطح مورد نظر را گرم نموده و موجب صرفه جویی فراوان درمصرف گاز می گردند.

در هیتر تابشی که از انواع هیتر های گازسوز می باشند با عبور جریان شعله مشعل از درون یک لوله مشکی رنگ و u شکل مخصوص که پشت آن رفلکتور یا منعکس کننده گرما نصب شده است قادر به تابش گرما به سطح مورد نظر می باشد .

به طور کلی هیتر و کوره هوای گرم از سه بخش اصلی مبدل حرارتی، بادزن (فن) و مشعل تشکیل شده است.

مبدل حرارتی هیتر و کوره های هوای گرم: این مبدل ها معمولا از جنس استیل یا ورق های فولادی فرم دار آتش خوار ساخته میشوند.

مغزی هیتر هلیکویدال از مرغوب ترین نوع ساخته می شود که لایه خارجی آن از اکسید منیزیم بوده در پوششی از جنس استیل قرار می گیرد.

بسیاری از این فن ها دارای موتورهای دو یا سه سرعته می باشند. این هیتر امکان دارد از یک سمت و از روش یک و یا این که دو پیچ گشوده و بسته شود.

به همین دلیل حتی در مکانهای بسته نیز میتوانید بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب داشته باشید. المنت یک تکه ساختاری ساده داشته و براحتی نصب و باز و بسته میشود.  Data h᠎as ᠎been g​en er at​ed wi th the help ​of G​SA  Content G enerator  DE​MO.

3. المنت تسمه ای به دلیل اینکه در انواع مختلفی ساخته میشود میتواند در هر شرایطی و بر روی هر نوع دستگاهی نصب شود.

المنت های تسمه ای را میتوان در انواع مختلفی از بعد، وات، ولتاژ و مواد یافت. نوعی المنت میله ای با کارایی بالا است و در اشکال مثلثی، مربع و دایره ساخته میشود.

هیتر خانگی در انواع و اقسام مختلفی با توجه به نوع و مدل آن تولید میشود. نحوه کار هیتر به این صورت است که المنت دمای مد نظر را تولید می کند و با دمیده شدن باد در داخل دسته هیتر ، باد گرم از نازل دسته هیتر خارج می شود .

این وسیله برای کمپرسورهای مخصوص محیط های دارای دمای پایین بسیار مناسب است که احتمال آسیب دیدگی را به شدت کاهش می دهد.

برای چنین فضاهایی بخاری برقی را انتخاب نمایید که دارای فن بزرگی باشد. اگر به دنبال بهترین بخاری برقی کم مصرف فن دار هستید، این مدل از هاردستون (Hardstone) میتواند برایتان مناسب باشد.

برای حمل راحتتر این محصولات معمولا یک دسته بر روی بخاری تعبیه میشود. قابلیت تنظیمات حرارتی باعث میشود تا بخاریهای برقی فن دار با حداقل و حداکثر توان گرمایشی عرضه شوند.

ساز و کار بخاری برقی کم مصرف گرمایش میکا ترمیک به این صورت است که با استفاده از پانل، حرارت تولید شده به بیرون از دستگاه منتقل میشود و جریان همرفت طبیعی موجب میگردد تا هوای گرم را در کل فضا به گردش در بیاورد.

تکنولوژی به کار رفته در برخی از سیستم های پیشرفته هیتر و کوره هوای گرم با بسیاری از دستگاه های حرارتی موجود قابل مقایسه نیست ؛ زیرا در سیستم های پیشرفته علاوه بر استفاده از گرمای دودکش هیتر ، انواع بخصوصی از سیستم های کنترل و ایمنی هوشمند سوخت و اکسیژن مورد استفاده قرار می گیرند که تا حد زیادی منجر به کاهش عوامل آلاینده در هیتر ها می گردد.

علاوه بر این، نباید اهمیت ایمنی و رفاه و سازگاری با پیشرفتهای مدرن در عرصههای مختلف را در خرید وسایلی نظیر فن هیتر انکار کرد.

یکی از نقاط قوت فن هیتر اینست که علاوه بر اینکه فضا را به خوبی و با سرعت گرم میکند، از به هدر رفتن گرما هم تا حد زیادی جلوگیری میکند.

مصرف برق دستگاه هم از نقاط مثبت آن است. حتی بسیاری از آنها استاندارد سازی هم نشدهاند. یکی از دغدغههای بسیاری از افراد در فصل زمستان گرم کردن محل زندگی خویش است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها