خرید اسپیلت، قیمت اسپیلت، فروش اسپیلت سایت سولار مکانیکال (3)

خرید اسپیلت، قیمت اسپیلت، فروش اسپیلت- سایت سولار مکانیکال
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

بدین صورت که بخار خارج شده از توربین وارد پوسته کندانسور شده و جریان آب سرد داخل لوله های از پیش تعیین شده جریان دارد. This  post has  been w ri᠎tten  by G​SA C᠎ontent​ G en᠎er​ator  DE MO!

کندانسورهای تماس مستقیم، به وسیله آب سرد، بخار خروجی از توربین را متراکم می کند. چون کولر گازی پرتابل به همراه یک لوله خرطومی پلاستیکی است در نتیجه برای تخلیه گرمای موتور و تولید کردن سرما نیازی به نصب و لوازم خاصی نداشته است.

در ادامه برای اطلاع از قیمت و مشخصات فروش برد کندانسور کولر گازی ال جی با ظرفیت 80000 با ما در کرج قطعه همراه باشید.

اواپراتورهای مبدل حرارتی صفحه جوش داده شده Danfoss آماده ارائه ظرفیت های نامی تا 140 تن هستند و می توانند در ظرفیت های بالاتر تولید شوند.

مبدلهای حرارتی صفحه جوش داده شده دارای هدر ، میله کراوات یا واشر آب بندی نیستند زیرا صفحات کوره های ذوب شده در دمای 1100 درجه سانتیگراد هستند.

مهمترین مزیتی که می توان برای این نیروگاه درنظر گرفت، کاهش مصرف آب در نیروگاه می باشد زیرا در این فرآیند برای خنک کاری به جای آب سرد از هوای خنک بهره می برند.

مبدلهای حرارتی صفحه ای برای بهینه سازی انتقال حرارت طراحی شده اند ، زیرا صفحات موجدار بیشترین سطح را فراهم می کنند که از طریق آن می توان گرما را از یک گاز یا مایع به گاز دیگر رساند.

در این مرحله به کمک تبادل حرارت با جریان شیر پاستوریزه شده گرم به دمای ۵۸ الی ۶۸ درجه سانتیگراد میرسد.سپس شیر گرم خام در قسمت راست مبدل صفحه ای به صورت پیوسته تا دمای حداقل ۷۲ به وسیله بخار یا آب گرم داغ خواهد شد .سپس شیر در دمای پاستوریزه شدن و تحت فشار به سمت لوله ای هدایت میشود که قرار است در آن حداقل به مدت ۱۶ ثانیه نگهداری شود .

کندانسورهای با جریان طبیعی هوا که در یخچال­های خانگی به کار می­روند معمولا از نوع صفحه­ای یا لوله­ای پره­ دار هستند.

در واقع اساس کار روش تقطیر بر پایه کار مبرد می باشد و زمانی که نیاز به خالص کردن یک مایع وجود داشته باشد از این وسیله استفاده می شود.

توان الکتریکی مورد نیاز برای تامین این چنین فشارهایی بسیار بالا می­باشد. سیستم مورد مطالعه آنها دارای دو محفظه تبخیر و تقطیر بوده که به ترتیب به یک سیستم تولید کننده آب گرم خورشیدی و پمپ خلأ وصل بودند.

لوله داخلی کندانسور معمولا به صورت مارپیچ است ولی ممکن است یک دست و صاف نیز باشد. 3. کندانسور پوست لوله: این نوع کندانسور از یک دسته لوله افقی موازی تشکیل شده که در داخل لوله ها سیال گرم در جریان است و از پوسته اطراف آن، آب عبور داده می شود.

فرم صفحه به طور عمده صفحه راه راه مورب تشکیل شده است ، صفحه باریک افقی و راست و صفحه دستگیره.مبدلهای حرارتی صفحه از جنس استنلس استیل به طور گسترده ای برای تبادل گرما از آب خنک شده در سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود.

دامنه محصول بسیار گسترده است و در گرمایش ، سرمایش ، بازیابی گرما ، تبخیر و چگالش در صنایع مختلف از HVAC ، تبرید ، خنک کننده موتور ، لبنیات و مواد غذایی گرفته تا فرآیندهای سنگین تر مانند کندانسور پلیت آلفالاوال فرآوری شیمیایی ، تولید روغن و تولید برق استفاده می شود.

فنی که در کندانسور وجود دارد باعث خنک شدن و کاهش دمای آب می شود و در نتیجه آب بعد از سرد شدن به چرخه برمی گردد.

آزمایش هایی مانند تقطیر نیاز به کندانسور دارد. در این نوع کندانسور از هوا برای خنک کردن مبرد استفاده می شود و کندانسور هوایی برخلاف کندانسورهای آبی و تبخیری برای دفع گرما به هیچ آبی نیاز ندارد.

نوع آب خنک به صورت پوسته و لوله بوده و اتصال به برج خنک کننده صورت می گیرد. در این نوع از کندانسور های چیلر آب خنک تبادل حرارتی توسط دیواره صفحات موازی صورت می گیرد.

این دستگاه که در تبرید سازی نقش مهمی دارد، یک قطعه مارپیچ است که درون یونیت خارجی قرار می گیرد.

2. کندانسور مارپیچی: کندانسور آبی مارپیچی از یک لوله کوچک مارپیچی که در درون لوله بزرگتری قرار گرفته، تشکیل شده است که در داخل لوله کوچک گاز و درون لوله بزرگتر آب در جریان است و تبادل حرارت باعث خنک سازی مبرد می شود.

کندانسور سردخانه : بصورت یونیت کندانسور درون سردخانهها کارایی دارد. در واقع این یونیت همان چیلر تراکمی است که با نام یونیت کندانسینگ نیز شناخته می شود.

کندانسور نام دیگر مبرد است که از نظر ظاهری لوله ای استوانه ای شکل است که در قسمت داخل آن، بخش دیگری مانند لایه بیرونی وجود دارد. ​Th is po st h᠎as be en c reated ᠎wi᠎th the help  of GSA  Con tent ​Gene rato r DEMO.

ساده ترین آنها لوله ای ساده و بدون پیچ و خم است. یکی از مهم ترین قطعات در کولر گازی و اسپلیت های الجی برد کندانسور می باشد.

همانطور که گفته شد، یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های کولر اسپلیت کندانسور آن است که عملکرد آن را بررسی کرده ایم.

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر در زمینه کندانسور های هوایی می توانید به صفحه کندانسور هوایی مراجعه نمایید. 3. لوله مسی: مهم ترین عضو در اجزای کندانسور، لوله های مسی هستند که این لوله ها تعیین کننده میزان ظرفیت دستگاه می باشد و همچنین مقدار تن تبرید کندانسور با توجه به متراژ مصرفی لوله مسی مشخص می گردد.

ظرفیت گرماگیری آب نسبت به هوا بسیار بیشتر است وهمین امر منجر می شود که کندانسورهای آبی در مقایسه با کندانسورهای هوایی راندمان بهتری داشته باشند.

3. عملکرد این مبدل حرارتی به نحویست که آبگرم دیگ با دمای ورودی حدودی 80 درجه سانتیگراد به عنوان سیال گرم کننده به قسمت اولیه مبدل وارد شده و آب خروجی از قسمت ثانویه بر اساس کاربردهای مختلف و دماهای مختلف خارج می گردد.

ضمن اینکه مواد اولیه نیز بر اساس نوع کاربرد تفاوت خواهد داشت. همه مبدلهای حرارتی صفحه ای برابر نیستند و ما عواقب انتخاب مبدلهای حرارتی صرفاً بر اساس هزینه را مشاهده کرده ایم.

کلیه محصولات به طور مستقیم از محل کارخانه شرکت ما و با قیمت مناسب به فروش می رسد. در این نوع کندانسور، آب از یک طرف وسیال از طرف دیگر وارد آن شده و سپس مبرد به صورت غیر مستقیم در مجاورت آب قرار گرفته و در نتیجه گرمای خود را به آب منتقل می کند و باعث گرم شدن آب می شود.

نوع حبابدار نیز به شکلی است که لوله داخلی به شکل حباب دار وجود دارد. انواع لوله داخلی کندانسور، کدام هستند؟

کندانسور آبی یا همان کندانسور آب خنک (Water cooled condenser) یکی از انواع رایج ترین و فراوان ترین کنداسور ها می باشد که در این مقاله به بررسی و تجزیه و تحلیل آن می پردازیم.

1. کندانسور صفحه ای: کندانسور صفحه ای یکی از انواع کندانسورهای آبی است و از ترکیب چندین صفحه کنارهم تشکیل شده است که یکی در میان صفحات دارای سیال گرم و سرد می باشند و تبادل حرارت از طریق صفحات انجام می شود.

همیشه آب خنک برای تبدیل فاز بخار به مایع از طریق لوله بیرونی از کندانسور عبور نمی کند و در برخی از این وسیله ها بر عکس می باشد.

علاوه بر اینکه در سیستم تقطیر از کندانسور استفاده می شود و محلول خالص شده به جا می ماند. در چیلرهایی با کندانسور آبی، استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به عنوان کندانسور باعث افزایش راندمان، کاهش فشار کارکرد و کاهش ضریب رسوب پذیری می گردد.

به همین منظور مجله دماپویا در مقاله ی دیگری با عنوان بهترین کولر گازی ایرانی موجود در بازار ایران تلاش داشته است تا انتخاب را ساده کند و در راستای تجربه خرید متناسب و بهینه به شما عزیزانی که قصد خرید کولر را دارید، کمک نماید.

به عنوان نمونه در نیروگاه ها، تاسیسات پالایشگاه و سیستم های تهویه مطبوع و برودتی کاربرد دارد که عمل خنک کنندگی را در این صنایع انجام می دهد.

مجموعه تهویه آر.پی.آسا شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید. کندانسور نیروگاهی دستگاه هایی هستند که به منظور خنک کاری در سیستم های تهویه مطبوع، یخچال ها و مانند آن به کار می روند.

محدودیت این سیستم وابستگی آن به دما و آب و هوای محیط است. کندانسورهای صفحه ای در پشت یخچال­ها نصب می­شوند بطوریکه جریانی از هوای محیط بر سطوح آن­ها ایجاد می­شود، در حالی که کندانسورهای لوله­ای پره­ دار در پشت یخچال یا تحت زاویه­ای در زیر آن نصب می­گردند.

معمولاً درصد ترکیب اتیلن گلیکول و آب به دمای محیط وابسته است که به چه میزان در شب این دما به زیر صفر میرود .

1. حداکثر طول تیوب برای مبدل های حرارتی تیوب باندل ثابت محدودیتی نداشته کندانسور صفحه ای و معمولاً تا حداکثر 15 متر در نظر گرفته می شوند.

در برخی مواقع یک محلول که باید تحت دما قرار بگیر در یمک مدت زمان طولانی با کمک مبرد تبخیر و دوباره به ظرف اولیه بر می گردد در این کار که بخش از آزمایش می باشد نیز از کندانسور استفاده می شود.

کندانسور با جنس اصل را بخرید! می توان کندانسور آب خنک را در ابعاد بزرگتری ساخت. 4- از جمله کاربردهای گرمایشی مبدل های صفحه ای دانفوس می توان به گرمایش آب مصرفی، گرمایش از کف، گرمایش جهت ذوب برف و گرمایش استخرهای شنا اشاره کرد.

حال میرویم به یکی از محبوب و رایجترین نوع کولر گازیها، این نوع کولر گازی خود به دو قسمت تقسیم میشوند.

حتما هنگام ورزش یا کوتاه کردن مو و غیره این نوع کولر گازی را مشاهده کردید. در هر یکی از این موارد ممکن است یکی از قطعات کولر گازی ال جی همچون برد آن دچار مشکل شده باشد.

زمانی که مبرد را به گیره متصل می کنید باید مراقب باشید تا آن را به اندازه ببندید و زیاد از حد سفت و محکم به گیره متصل نکنید تا دچار شکستگی نشود.

این دستگاه مجموعه ای از لوله ها با قطر کم است که به اصطلاح کویل نامیده می شود. زمانیکه به مایع حرارت داده می شود بخار آن از مبرد عبود میکند و ناخالصی ها در ظرف باقی می ماند و با کمک آب سردی که در کندانسور در جریان است بخار بر اثر میعان به مایع تبدیل می شود.

در واقع آب وظیفه گرفتن حرارت از سیال داغ را دارد و از روش هایی استفاده می شود که خنک سازی صورت بگیرد و در نهایت مجدداً به مدار بازگردانده می شود.

و در صورت عدم موفقیت ، می توانند منجر به توقف سنگین و خسارات عمده در تولید شوند. مطابق شکل زیر در کندانسور پوسته و لوله ، آبی که در برج خنک کننده خنک شده وارد پوسته (اطراف کویل) و سیال گازی داغ وارد دسته ای لوله ها (کویل) می شود و پس از انتقال حرارت صورت گرفته بین آب و سیال داغ گازی شکل، رفته رفته سیال داغ گازی شکل از حالت گاز به مایع تغییر فاز می دهد و به اصطلاح کندانس (تقطیر) می شود.

می باشد. برای ترمیم دندان ها با توجه به درجه پوسیدگی ( سطحی، ریشه ای ) دندان را تراش می دهند.

جنس این وسیله آزمایشگاهی مقاومت کافی برای مقابله با مواد خورنده را دارد و هیچگونه آسیبی به آنها وارد نمی شوند.

اگر عملکرد ضعیف داشته باشند ، ممکن است منجر به پایین آمدن کیفیت محصول ، کاهش ایمنی و هزینه های بالاتر انرژی شود.

بنابراین باید به هنگام خرید دقت داشته باشید که جنس با کیفیت خرید کنید که استاندارد های لازم را داشته باشد.

بیشتر واحدهایی که توان آن­ها کمتر از 10 hp است با هوا خنک می­شوند. کندانسورهای هوایی از جریان هوا برای چگالش مبرد استفاده میکنند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها