ختم پرونده مهرشاد سهیلی اعلام شد

[ad_1]

وکیل مدافع مهرشاد سهیلی می گوید جلسه محاکمه موکلش به اتهامات «تحصیل مال غیرقانونی»، «غصب مالکیت» و «جعل سند» برگزار شد.

عبدالصمد خرمشاهی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: جلسه محاکمه مهرشاد سهیلی 20 فروردین ماه در شعبه 110 دادگاه کیفری استان قم برگزار شد و با توجه به اینکه موکلم زیر 18 سال سن دارد، محاکمه وی در تاریخ 18 فروردین 1396 برگزار شد. شعبه ۱۱۰ دادگاه کیفری قم که مخصوص اطفال هم هست. موکل من این اتهامات را رد کرد و گفت که اقدامات او همیشه خوب بوده و برای کمک به فقرا بوده است.

وی ادامه داد: عناوین اتهامی موکلم «تحصیل مال نامشروع»، «غصب مالکیت» و «جعل سند» بود. من در دفاع از موکلم گفتم که هیچ وقت و هیچ جا برای خودش عنوانی قائل نشد و اگر دیگران از او به عنوان فرمانده یاد می کردند غاصب محسوب نمی شد.

خرمشاهی گفت: در دفاع از موکلم ایرادات شکلی و ماهوی پرونده را ذکر کرده ام و رای پرونده تا چند روز آینده پس از پایان جلسه دادگاه صادر خواهد شد.

ذبیح الله خدائیان، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری 18 بهمن ماه در پاسخ به سوالی مبنی بر بازداشت مهرشاد سهیلی و اینکه اتهامات وی چیست؟ وی گفت: این فرد همچنان تحت تعقیب دادسرای عمومی انقلاب قم است و در حین اعطای نیابت قضایی دستگیر شد و اتهامات متعددی برای این فرد وجود دارد که مطلع شده اند اما هنوز کسی دستگیر نشده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها