حمایت کمیته ملی المپیک از بسکتبال و عملکرد رئیس جمهور جوان

[ad_1]

رئیس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی از فدراسیون بسکتبال و اردوی تیم ملی جوانان بازدید کردند.

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی و نصرالله سجادی مشاور رئیس کمیته ملی المپیک از تیم ملی بسکتبال نوجوانان بازدید کردند. . فدراسیون.

جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: صالحی امیری در چند سال گذشته یکی از طرفداران بسکتبال بوده و امیدوارم حمایت ها ادامه داشته باشد. تیم ملی برای کسب سهمیه جام جهانی آماده می شود و تلاش می کنیم روی این نفرات سرمایه گذاری کنیم. ما سعی می کنیم امکانات بهتر و آنچه که بازیکنان شایسته آن هستند ارائه دهیم.

صالحی امیری همچنین گفت: امیدوارم در آینده نزدیک خبرهای خوبی از شما بازیکنان بشنوم. ما مطمئن هستیم که با انگیزه ای که در شماست و اراده ای که در تیم مدیریتی است موفق خواهید شد. تجربه می گوید نسل جدید برای خود خلاقیت و اشتیاق ایجاد می کند. رئیس فدراسیون بسکتبال باتجربه و جوان است و در این مدت کوتاه اعتماد همه را جلب کرده است. در جلساتی که داریم سعی می کنیم تا حد امکان از بسکتبال حمایت کنیم. معتقدم والیبال و بسکتبال آنقدر جذاب هستند که حتی می توانند فضای فوتبال را هم اشغال کنند. در آینده نزدیک ذائقه مردم به سمت والیبال، بسکتبال و هندبال تغییر می کند و این رشته ها دغدغه مردم خواهد بود.

وی همچنین تاکید کرد: از همه کسانی که در گذشته برای این رشته زحمت کشیده اند تشکر می کنم. چیزی که ما را خوشحال می کند تیم جوان و جدیدی است که پای کار آمد و بسکتبال را با انگیزه به قله های موفقیت رساند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها