حمایت جهانی از فلسطین به درخواست رژیم صهیونیستی پایان می دهد

[ad_1]

ایسنا/ لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حمایت جهانی از جبهه مقاومت و مجاهدین فلسطین طومار رژیم صهیونیستی را پیچیده می کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد که در مصلی غدیر این شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه یاری خداوند در رحمت الهی و دوری از حرام است، گفت: گشایش در فردی و مسائل اجتماعی با خداپرستی حاصل می شود و همه باید سعی کنیم در همه امور خداپسند باشیم.

وی با تاکید بر اینکه حضرت علی (ع) با شخصیتی شگرف با صفاتی چون ایمان، بندگی، ریشه کن کردن خودخواهی، جهاد و پرچمدار عدالت، در شجاعت، مراقبت از گنج، حمایت از مظلوم بی نظیر است، تصریح کرد: حکایت انسانیت که در حرم عبادت به شهادت می رسد در حالی که غرق در یاد خداست و مشغول جهاد اکبر و اصغر است.

شاهرخی تاکید کرد: حضرت علی (ع) در حفظ گنج، حفظ آبروی مردم، سخن گفتن و سخن گفتن و نگفتن خلاف حق بسیار دقت داشت. برای هر یک از این موارد، مصادیق فراوانی در زندگی از این درد وجود دارد: حضرت علی (ع) در نقاط روشن زندگی خود به عبادت توجه ویژه ای دارد، به طوری که در محراب عبادت به شهادت رسید، از آن غفلت نکرد. یاد خدا

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه زهد و بی توجهی به دنیا از ویژگی های شخصیتی امیرالمومنین علی (ع) است، افزود: امام علی (ع) با اینکه دارای مال اسلامی بود، به امام پشت کرد. دنیا را می طلبید و رضای خدای متعال را می طلبید.

وی انصاف، صداقت و صراحت در سخن گفتن و خدمت به مردم را از صفات مهم حضرت علی (ع) و مورد نیاز جامعه دانست و افزود: امت اسلامی نیازمند صفاتی است که امیرالمومنین (ع) برای بدست آوردن آنها از همه مهمتر است. از دردسر

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه روز قدس یادگار امام راحل (ره) است، ادامه داد: چه ادامه دارد.

شاهرخی روز جهانی قدس را نماد بیداری و وحدت جهان اسلام و مقاومت در برابر توطئه های دشمن دانست و گفت: روز قدس را نماد وحدت خواهیم دانست.

وی ادامه مقاومت، تقویت جهاد و شهادت و حمایت جهانی کشورهای مسلمان از مجاهدین فلسطینی را عواملی است که طومار رژیم صهیونیستی را پیچیده‌تر می‌کند: این عوامل معامله قرن را خنثی می‌کند. “

امام جمعه خرم آباد با اشاره به 12 اردیبهشت روز معلم گفت: شکی نیست که معلمان به عنوان پیشکسوتان آموزش و پرورش بار سنگینی بر دوش دارند و این رسالت به عنوان سند تحقق تحول بنیادین در آموزش و پرورش تلقی می شد. بودن.

شاهرخی به روز جهانی کارگر اشاره کرد و افزود: بوسه پیامبر(ص) بر دستان کارگر نشان دهنده بعد معنوی کار و کارگر است و از سوی دیگر کار و کارگر ستون فقرات اقتصاد جامعه».

وی با تاکید بر اینکه کارگری با ویژگی های ارزشمند باید از امنیت شغلی برخوردار باشد و بتواند زندگی خود را اداره کند، افزود: از این نظر توجه به حقوق کارگران باعث تسریع پیشرفت کشور می شود و راهکار حمایت از کارگران خرید کالاهای خانگی است. “

نماینده ولی فقیه در لرستان در رابطه با شورای اسلامی شهر ادامه داد: اشخاص حقیقی و حقوقی باید مطالبات شهرداری را پرداخت کنند و شوراهای شهر با کمک شهرداری باید شهر را از این وضعیت خارج کنند. در همه جهات و بهبود شهر.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها