حضور 70 درصدی دانشجویان با حضور در دانشگاه فرهنگیان

[ad_1]

رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه در حال حاضر در 98 پردیس و 20 مرکز تابعه این مرکز، بالغ بر 70 درصد ورودی های سال های 97، 98، 99 و 1400 به دانشگاه می رسد، گفت: در حال حاضر 98 پردیس و 20 مرکز تابعه این دانشگاه هستند. ما به 90 درصد دانش آموزان در کلاس خواهیم رسید.

به گزارش ایسنا، حسین خنیفر در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش با مناطق آزاد تجاری به تشریح وضعیت آموزش حضوری در دانشگاه فرهنگیان پرداخت و گفت: بحث ادامه یا از سرگیری تحصیل وجود دارد؛ اما در این راستا آموزش حضوری در دانشگاه فرهنگیان ادامه دارد. خوشبختانه دانشگاه فرهنگیان تا قبل از اواخر دهه 1400 در پنج استان آموزش حضوری را آغاز کرده بود.

وی افزود: البته سعی می کنیم در ایام کرونا دوره های کارآموزی حضوری انجام دهیم. بنابراین ما هرگز تعطیلی کامل نداشتیم.

وی گفت: با پایان تعطیلات نوروزی و پس از دو سال آموزش از راه دور، با موافقت ستاد ملی کرونا، تمامی استان ها برای از سرگیری آموزش های حضوری آغاز به کار کردند. درصد ورودی ها در سال های 1997، 1998، 1999 و 1400 در 98 پردیس و 20 مرکز وابسته مرکز.

وی ادامه داد: البته در برخی استان ها به دلیل اینکه در ایام کرونا دانشجوی بیشتری داشتیم با مشکل خوابگاه مواجه هستیم که وزیر آموزش و پرورش اجازه داد از ظرفیت سایر دانشگاه ها و مدارس شبانه روزی استفاده کنیم. به استان هایی که مشکل بیکاری دارند اطلاع رسانی می کنیم و آماده عقد قرارداد نیمه وقت با سایر مراکز اقامتی هستیم.

وی گفت: دانش آموزان دوره گرد ما اکنون به طور کامل در کلاس ها حضور دارند. ما خواهیم رسید.

وی افزود: البته تا پایان ترم چیزی باقی نمانده و بحث طول ترم مطرح شده است و ممکن است برای جبران دوره آموزشی یک ماه دیگر به زمان مطالعه اضافه کنیم. اما در صورت انعقاد قرارداد با خوابگاه های سایر دانشگاه ها آمادگی حضور 100 درصدی دانشجو را داریم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها