حضور 3 گلستانی در کاروان المپیک ناشنوایان اعزامی به برزیل

[ad_1]

ایسنا/ گلستان مدیر کل ورزش و جوانان گلستان از حضور 3 گلستانی در کاروان المپیکی ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران اعزامی به برزیل خبر داد.

قاسمعلی برزمینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مراسم بدرقه کاروان المپیک ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران به بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک تابستانی 2021 روز گذشته در هتل المپیک تهران برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره از جامعه ورزشی بین المللی در برزیل برگزار می شود، ادامه داد: مراسم مذکور با حضور دکتر سیدحمید سجادی (وزیر ورزش و جوانان)، سیدرضا صالحی امیری (رئیس کمیته ملی المپیک) و معاونان وزارت ورزش و جوانان بازداشت شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با تاکید بر اینکه 3 نماینده این استان در این المپیک حضور دارند، خاطرنشان کرد: بهنام بجانی (سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان)، حسام خیراندیش (عضو تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان). ناشنوایان) و زهرا حاجیلری (عضو تیم ملی تیراندازی با تفنگ هستند) در کاروان.

به گزارش ایسنا، در این دوره از المپیک 118 کشور حضور دارند و بازی ها از 10 تا 26 می 1401 در شهر کاسیاس دوسل برزیل برگزار می شود.

برای این مسابقات کاروانی از جمهوری اسلامی ایران با ۷۵ ورزشکار در هشت رشته تیراندازی، جودو، تکواندو، کاراته، کشتی آزاد و فرنگی، دوومیدانی، فوتبال و والیبال ساحلی اعزام شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها