حضور سجادی و جامعه ورزش در فدراسیون زورخانه ای زندانیان غیرعمد گلریزان

[ad_1]

مراسم گلریزان با حضور وزیر ورزش و جوانان با هدف کمک به آزادی تعدادی از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)، مراسم اهدای گل به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، علی اکبر حیدری پیشکسوت کشتی و دارنده مدال برنز المپیک، کیکاووس سعیدی ملی المپیک، مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای، امیر قلعه نویی مربی تیم فوتبال گل گهر، عباس شیرخدا پیشکسوت ورزش زورخانه ای، حسین اجاقی رئیس سازمان ورزشهای استان تهران زورخانه شهرداری و تعدادی از پیشکسوتان و ورزشکاران ایرانی در زورخانه هم اکنون برگزار شد.

سردار مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای در ابتدای این مراسم گفت: موضوع گل و کمک به نیازمندان سابقه طولانی در ورزش زورخانه ای ایران دارد. سال گذشته کمک های ما به زنان زندانی غیرعمد تعلق گرفت و امسال نیز این کمک ها به مددجویان جامعه ورزش داده می شود.

وی افزود: فردا و پس فردا این برنامه در تمامی استان ها اجرا می شود و این برنامه طی دو روز آینده در سراسر کشور با همکاری دستگاه های مختلف به صورت مستمر اجرا می شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه این برنامه چند تن از پیشکسوتان و ورزشکاران جوان زورخانه ای با نوای پهلوان توپچی و صدای مرشد به اجرای حرکات زورخانه ای در اعماق زورخانه پرداختند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها