تیم ملی واترپلو کار سختی در بازی های آسیایی دارد

[ad_1]

ملی پوش آب گفت: وظیفه ما در این دوره از بازی های آسیایی نسبت به دوره قبل سخت تر است، زیرا در دوره قبل بسیاری از رقبا ما را در سطح بالایی نمی دیدند اما اکنون همه روی تیم ما حساب می کنند. بازیکن چوگان

امیرحسین رهبر در گفت وگو با ایسنا، درباره روند آماده سازی تیم ملی واترپلو برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو، اظهار کرد: قرار بود روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه برای حضور در یک اردوی آماده سازی راهی یونان شویم. ویزا صادر نشد. سفارت یونان با تاخیر ویزای ما را به ما داد و تا جایی که من می دانم پنج شنبه عازم این کشور هستیم.

ملی پوش واترپلو در ادامه با بیان اینکه چهار سال از بازی های رسمی و بین المللی دور بوده است، گفت: در حال حاضر تمرینات ما زیر نظر آقای رضایی سرمربی تیم ملی پیگیری می شود. البته سرمربی تیم ملی در اردوی یونان به ما اضافه خواهد شد. ما چهار سال است که به دلیل شیوع کرونا بازی رسمی و بین المللی انجام نداده ایم. ملی پوشان باید در طول بازی هماهنگ شوند و اعتماد به نفس پیدا کنند تا آمادگی بیشتری داشته باشند.

این سرمربی درباره میزان آمادگی تیم ملی و خودش نیز گفت: خدا را شکر همه بازیکنان دوستان خوبی هستند و از نظر روحی در شرایط خوبی هستیم. از نظر آمادگی کمی پیش رفتیم و تقریبا به 80 درصد آمادگی رسیدیم. حالا به یک بازی تدارکاتی و رسمی نیاز داریم. شرایط خوبی هم دارم. یک ماه پیش انگشتم آسیب دید اما خوشبختانه توانستم بهبود پیدا کنم و به تیم ملحق شوم. در حال حاضر، مانند بسیاری از بازیکنان، 70 تا 80 درصد آماده هستم.

تیم ملی واترپلو در خصوص دیگر بازی های تدارکاتی تیم ملی واترپلو گفت: بعد از یونان بازی های تدارکاتی دیگری خواهیم داشت. نشست تدارکاتی بعدی احتمالا دوباره با صربستان یا مجارستان یا یونان خواهد بود. هیچ برنامه ریزی دقیقی برای دیدارهای تدارکاتی پیش رو وجود ندارد و همه چیز به حجم سفر به یونان بستگی دارد.

وی درباره پیش بینی خود از بازی های آسیایی گفت: با تیم ملی تمرین می کنیم و امیدواریم در بازی های آسیایی نتیجه خوبی بگیریم. در این دوره از بازی های آسیایی کار ما سخت تر از دوره قبل است. در دوره قبل خیلی از تیم ها تیم ما را سطح بالایی نمی دیدند. یعنی چون در دوره های قبل مدال نداشتیم خیلی جدی گرفته نشدیم. حالا همه روی تیم ما حساب می کنند و حریفان سخت تری مقابل ما بازی خواهند کرد. هدف ما دفاع از عنوان سومی و سپس فینال بازی های آسیایی است.

مدیری در پایان گفت: از رسانه ها و مدیران خواهشمندم در طول سال شاهد ورزش ما بیشتر باشند. ما فقط یک یا دو بار در سال تلویزیون زنده داریم و به واترپلو توجهی نداریم. حداقل انتظار داریم مسئولین و رسانه های دیداری و مکتوب برای ایجاد انگیزه بیشتر به ما مراجعه کنند. آنها باید به ما کمک کنند تا درآمد خود را افزایش دهیم. تمام زندگی ما ورزش است و نمی توانیم شغل دیگری داشته باشیم. همچنین به جلسات تدارکاتی بیشتری نیاز داریم که از وزارتخانه و کمیته ملی المپیک می خواهم که انجام دهند. مردم دعا می کنند که در بازی های آسیایی موفق باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها