توصیه های رئیس دانشگاه ایلام به دانشجویان در اولین جلسه

[ad_1]

ایسنا/ ایلام رئیس دانشگاه ایلام به دانشجویان توصیه کرده است با برنامه ریزی صحیح و مشورت با اساتید، یادگیری بهینه دروس آموزشی، همت در امر پژوهش و تلاش برای انجام فعالیت های فوق برنامه سالم و مفید در قالب برنامه های فرهنگی، مسیر رشد و تعالی را طی کنند. و دانش آموزان

دکتر. «طاهرعلی محمدی» در اولین دیدار حضوری با دانشجویان پس از شرکت در دوره آموزشی، به روند حضور در دوره آموزشی در دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: به تمامی مقاطع تحصیلی و اسکان دانشجویی خدمات ارائه کردند.

رئیس دانشگاه ایلام ماه مبارک رمضان را فرصتی بی نظیر برای خودسازی و تزکیه نفس دانست و گفت: خداوند متعال گاهی مانند ماه مبارک رمضان به حرکت سریع انسان ها در رسیدن به کمالات انسانی توجه ویژه دارد.

علی محمدی حضور همزمان آموزش و پرورش و ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای رشد دانش آموزان عنوان کرد و گفت: جوانی بهترین فرصت برای تحول است و ماه مبارک رمضان بستر مناسبی برای این تحول است.

رئیس دانشگاه ایلام با اشاره به لزوم استفاده از فرصت ها گفت: امام علی (ع) در مورد لزوم استفاده از فرصت ها فرمودند: فرصت های خوب را غنیمت بشمارید; زیرا فرصت ها مانند ابر بهاری زودگذر هستند. در این راستا به دانشجویان عزیز برنامه ریزی مناسب را توصیه می کنم.

علی محمدی در ادامه مطالبه مقام معظم رهبری در زمینه اسلامی سازی دانشگاه ها را مطالبه کرد و ادامه داد: دانشگاه اسلامی به معنای التزام به علم همراه با عمل است که تحقق آن دانشگاه را به کانون اندیشه، اندیشه، امنیت، اقتدار و مادی و معنوی تبدیل می کند. ثروت مدیرانی شایسته در تراز انقلاب اسلامی برای آینده جامعه شوید و تحویل دهید.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مهدویراد رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن خیر مقدم به دانشجویان و تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اهمیت علم در اسلام را برجسته و تاکید کرد. : جایگاه رفیع علم و لذا انسان با استفاده از علم می تواند قدرت و نفوذ پیدا کند و بر طبیعت نیز مسلط شود و با بهره گیری از مواهب خدادادی خود در عرصه روابط اجتماعی نیز با عزت زندگی کند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدویراد حضور دانشجویان در دانشگاه را مایه امید و خرسندی دانست و ابراز امیدواری کرد در قالب سخنرانی دانشجویی و با همت، شاهد فعالیت و اجرای برنامه های باشکوه دانشجویان در دانشگاه باشیم. دانشگاه

دکتر. شیری، معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه، دکتر دکتر کوخایی زاده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی ویس، معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر. شکری معاون دانشجویی به تشریح فعالیت های میدانی پرداخت و سپس دانشجویان به بیان سوالات و نظرات خود پرداختند و دکتر علی محمدی و اعضای هیات مدیره نیز به تفصیل پاسخ های لازم را ارائه کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها