توزیع 313 بسته معیشتی توسط دانش آموزان گنبدی

[ad_1]

ایسنا/ گلستان دانشجویان، دانشجویان و کارآموزان این دو گروه با همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبدکاووس 313 بسته زندگی تهیه و بین نیازمندان توزیع کردند.

امشب با حضور جانشین استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، رئیس اداره سیاسی امنیتی استانداری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبدکاووس، رئیس مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی شرق گلستان و یک دانشگاه برگزار شد. گروه دانشجویی دانشجویان جهادگر، شیعه و سنی پایگاه آیت الله اخیری این دانشگاه از 313 بسته معیشتی که با کمک مردم تهیه و بین نیازمندان توزیع شد، رونمایی شد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی رامو گنبدکاووس در این مراسم با یادآوری اینکه در نشست مشترک با رئیس جهاد دانشگاهی گلستان در نظر داریم برنامه های مشترک فرهنگی و اجتماعی را با پیوست های تقریبی اجرا کنیم، افزود: دو نهاد وجود دارد. اجرا شد.

توزیع 313 بسته معیشتی توسط دانش آموزان گنبدی

توزیع 313 بسته معیشتی توسط دانش آموزان گنبدی

دکتر. حسن بیارجمندی با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی سعی در تضعیف همدلی، اعتماد متقابل و اعتقاد به توانمندی های جوانان به ویژه در گروه های انقلابی دارد، خاطرنشان کرد: ما در دانشگاه مذاهب اسلامی به تقریب و اتحاد واقعی اعتقاد داریم. پیشرفت و ترقی و اعتلای نظام مقدس و میهن عزیزمان و با قدرت این جوانان شیعه و سنی کار انقلاب محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه امروز با همت جمعی 313 بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود، تصریح کرد: ارزش ریالی این بسته ها بالغ بر یک میلیارد ریال است که از محل کمک های مردمی و خیریه تامین شده است.

مدیر مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی گنبدکاووس با اشاره به اینکه این برنامه ها و همکاری ها توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گلستان ادامه می یابد، گفت: فرهنگی و قابل رهگیری بود و با اجرا برنامه های مکمل، قطعا به دستیابی به اهداف هر دو نهاد کمک خواهد کرد.

توزیع 313 بسته معیشتی توسط دانش آموزان گنبدی

توزیع 313 بسته معیشتی توسط دانش آموزان گنبدی

مهندس متین تقی بای با تاکید بر اینکه این بسته ها به روستاهای هدف و حاشیه شهر منتقل و بین نیازمندان توزیع می شود، ادامه داد: تریاژ به منظور تحویل بسته به خانواده هایی که از حمایت ها بسته دریافت نکرده اند انجام شد. نهادها

به گزارش ایسنا، در این مراسم مهدی دهرویه معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در سخنانی کوتاه از ابتکار این دو نهاد انقلابی و برگزاری این مراسم در سالروز میلاد کریم اهل بیت(ع) قدردانی کرد. بیت (ع).

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها