تمهیدات راهنمایی و رانندگی پلیس راهور تهران بزرگ در روز طبیعت

[ad_1]

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت تردد کامیون ها در روز طبیعت در خیابان های تهران خبر داد و همچنین به تشریح طرح جدید پلیس برای ساماندهی ورودی پارک ها و برخورد با تخلفاتی که عمدتاً توسط رانندگان انجام می شود، پرداخت. این روز.

سرهنگ محمد رازقی در گفت وگو با ایسنا، درباره رژیم ترانزیت، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها، روز شنبه ۱۳ فروردین، روز طبیعت، گفت: شهروندان به پارک‌ها و باغ‌ها رفت و آمد خواهند کرد.» شهر تهران بیش از پیش است.

وی ادامه داد: همچنین از فردای روز طبیعت ماه مبارک رمضان و شروع فعالیت مدارس خواهد بود که باعث بازدید بیشتر از پارک ها و بوستان ها و تفرجگاه ها می شود، لذا پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اقدام کرده است. اقدامات ویژه». .

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: امسال نوعی محدودیت داریم که به ناچار در برخی جاده ها محدودیت ترافیکی اعمال می کنیم تا بتوانیم مدیریت بهتری در آن حوزه داشته باشیم. بیشتر بوستان ها و بوستان های مهم تهران از جمله چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی، شمال و جنوب استان و همچنین پارک هایی که وسعت و مساحت وسیعی دارند و بازدیدهای بیشتری از آنها انجام می شود، پلیس از نظر ورود به این پارک ها پارک ها، یک طرح کوتاه را اجرا کند که انجام می دهد.

رازقی افزود: در پلان طبقات، خط ورودی پارک به وسیله مخروط‌هایی از هم جدا شده و پلیس بارگذاری ورودی گردنه‌ها را کنترل می‌کند و رانندگانی را که قصد ورود به پارک‌ها و پارک‌ها را دارند به طبقات هدایت می‌کنند تا مانع بارگیری گردنه‌ها شوند. عبور.” پیدا نکنید. این اقدام به رانندگانی که قصد عبور از این مناطق را دارند و قصد ورود به پارک ها را ندارند کمک می کند تا پشت بار ترافیکی در ورودی پارک ها بایستند و به راحتی عبور کنند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ به رانندگانی که قصد بازدید از پارک ها و پارک ها را دارند توصیه کرد با مشاهده صف ورود به پارک ها از فرصت استفاده نکنند و از سایر خودروهای منتظر برای ورود به پارک ها سبقت نگیرند. رانندگان باید در نوبت و با سایر خودروهای منتظر وارد پارک ها شوند تا راه را برای سایر رانندگان مسدود نکنند.

وی افزود: در روز طبیعت همه همکارانم در جاده ها حضور دارند و طرح های عرضی را انجام می دهند که نیازمند همکاری شهروندان و رانندگان است. همه رانندگان باید با پلیس راهور مستقر همکاری کنند و اگر متوجه شدند پلیس راه به طور موقت ترددهای محلی را مسدود می کند، برای روان شدن تردد است. قطعا پلیس رانندگان را به مسیر بهتر و جایگزین راهنمایی می کند و رانندگان را از در دیگری برای ورود به پارک راهنمایی می کند و این بسیار مهم است. انتظار پلیس از مردم، شهروندان، رانندگان و خانواده ها در این زمینه با پلیس راهور تهران بزرگ است.

رازقی گفت: نکته دیگر ممنوعیت و عدم تردد تمامی کامیون های سنگین در روز طبیعت است که پلیس راهور تهران بزرگ از تردد در این روز جلوگیری می کند.

وی گفت: تخلفاتی وجود دارد که رانندگان در این روز بیشترین تخلفات را مرتکب می شوند مانند گرانی در سواری و یا گرانی در قسمت بار و یا کنار گذاشتن یک راننده. آنها می توانند ظرفیت بیشتری در خودرو ایجاد کنند. همه این موارد و موارد مشابه دیگر خط قرمز پلیس راهنمایی و رانندگی است زیرا باعث کاهش ایمنی می شود. پلیس راهور تهران بزرگ با این تخلفات به شدت برخورد خواهد کرد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان توجه داشته باشند توقف در شانه بزرگراه ممنوع است. مثلاً در پارکی مثل پردیسان که در هر طرف یک اتوبان وجود دارد، پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه توقف و پارک در کناری را به رانندگان نمی دهد و رانندگان باید به پارکینگ مراجعه کنند، زیرا یک لحظه توقف در لبه بزرگراه بسیار خطرناک است، در طول روز عابران پیاده اجازه عبور از بزرگراه ها را ندارند.

وی گفت: نکته مهم دیگر این است که برخی از ورودی‌های تهران مانند شمال به جنوب جاده تلو، شمال به جنوب جاده لشگرک یا ورودی‌های تهران به دلیل حجم ترافیک از ساعت 16 یک طرفه می‌شوند و بعداً انجام می‌شود. تردد در مسیرهایی مانند لواسان به دلیل بار زیاد مسافران برگشتی و تردد یک طرفه که چندین بار برنامه ریزی شده و محدودیت های دیگری در سراسر کشور و در صورت لزوم ایجاد می شود، امکان پذیر نیست.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها