تمام تلاش کانون وکلای قوه قضائیه به عنوان همکار قوه قضائیه است

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس کانون وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده دادگستری آذربایجان شرقی گفت: تمام تلاش کانون این است که به عنوان همکار و همکار قوه قضائیه عمل کرده و تمام تلاش خود را برای کاهش پرونده های واصله به قوه قضائیه انجام دهد. ”

معصومه فرهادی یکشنبه 12 فروردین در نشست خبری به مناسبت بیست و دومین سالگرد تاسیس آن «مرکز قضایی، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه» وی بیان کرد: این مرکز در سال 1379 ایجاد شد و هدف اصلی از ایجاد مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه حفظ حقوق عمومی و دستیابی عادلانه مردم به خدمات حقوقی است.

وی ادامه داد: امروز شاهد فعالیت بیش از 48 هزار وکیل و کارشناس رسمی و 1000 مشاور خانواده از خانواده بزرگ کانون وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه هستیم که اخذ پروانه وکالت و کارآموزی می باشد. یک بخار کامل

وی افزود: مرکز وکلای دادگستری، کارکنان و مشاوران خانواده دادگستری آذربایجان شرقی طی دو سال گذشته بیش از 69 هزار جلسه مشاوره حقوقی رایگان برای مددجویان واحدهای راهنمایی و مددکاری مجتمع های دادگستری تبریز برگزار کرده است.

فرهادی همچنین گفت: بیش از 700 پرونده امدادی و بیش از 250 پرونده اسارت طی دو سال گذشته توسط وکلای کانون وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده در قوه قضائیه انجام شده است.

رئیس کانون وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده دادگستری استان ضمن تشریح عملکرد و اقدامات انجام شده در این مرکز تاکید کردند: افتتاح ساختمان اداری جدید و مجتمع های جدید مستقر در این ساختمان مشاوره حقوقی رایگان در استانی با معرفی 19 کارورز و ورود به فرآیند کارآموزی سایر ورودی ها در سال 1396 که در ماه آینده توسط کمیسیون کارآموزی مرکز تکمیل می شود.

ادامه: برگزاری آزمون کتبی و شفاهی کارآموزان حقوق ورودی سال 1396 با حضور اساتید مجرب و قضات عالی رتبه استانی به طور همزمان در کشور، پذیرش 345 دوره کارورزی ورودی سال 1388 به استان و صدور مجوز و ارائه آنها برای شروع کارآموزی، پذیرش. 198 پذیرفته شد. پایان آزمون وکالت سال 1399 و تشکیل پرونده پرسنلی در مرکز استان آدوگادوس، انجام مصاحبه با شخصیت های علمی 550 داوطلب آزمون وکالت، مشاوران خانواده، مددکاران اجتماعی و روانشناسان این مرکز برای سال 1399 از دیگر اقدامات انجام شده است. در مرکز استان بارها.

فرهادی افزود: همچنین برگزاری پنج همایش با موضوع بررسی اخلاق حرفه ای حقوق، تاریخچه حقوق، بررسی قانون کاهش حبس و ادوار شبیه سازی و تحقیقات دادگاه های کیفری از دیگر فعالیت های این مرکز، فاتح است. مقام اول کشور در بین وکلای سایر استانها.

وی افزود: راه اندازی و تکمیل فرآیند تدوین و طراحی وب سایت رسمی مرکز استانی دادوگادوس قضایی و تسهیل دسترسی به جلسات و فعالیت های کمیته های مرکز، اتصال و بهره مندی از سامانه Ordem dos Advogados Provinciales از طریق زیر. -افزایش و ادامه مکاتبات با استاندار در سایه وحدت و همدلی اعضای هیئت مدیره از دیگر فعالیت های این مرکز نیز خبر دادند.

رئیس کانون وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده دادگستری استان در خصوص آگهی های وکالت که در خیابان ها و محله ها چسبانده می شود، گفت: چون همه وکلای دارای پروانه وکالت دارای شورا هستند و از همکاری با موسسات منع می شوند.

وی افزود: متأسفانه فردی که فاقد هرگونه پروانه وکالت است، از طریق ثبت شرکت، مؤسسه ای را به ثبت می رساند و وکلایی را که متأسفانه به دلیل مشکلات مالی، قدرت تأسیس مؤسسه را ندارند و حق وکالت آن ها که عبارت است از: فقط 40 درصد وقت شناس است.” پولی نمی دهد و با این تبلیغات قصد جذب مشتری را دارد که هم اکنون دارای مجوز و تاییدیه از موسسات حقوقی از کانون وکلای دادگستری است.

فرهادی با تاکید بر اینکه در لغت نامه کانون وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده آذربایجان شرقی هیچ راهی برای دفاع از وکیل متخلف وجود ندارد، افزود: در این راستا پا به پای قضات و در عین حال بی گناه و سالم هستیم. وکلا تا جایی که ممکن است.» ما حمایت می کنیم و حمایت می کنیم.

به گزارش ایسنا، وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش مرکز این است که به عنوان یکی از همکاران و همکاران دستگاه قضایی عمل کرده و تا حد امکان از تعداد پرونده هایی که به دستگاه قضایی می رسد کاسته شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها