تداوم انقلاب مستلزم شناخت توطئه های دشمن است

[ad_1]

ایسنا/ یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: تداوم انقلاب اسلامی مستلزم شناخت دشمن و توطئه های اوست و باید در این زمینه برنامه ریزی کرد.

آیت الله «محمدرضا ناصری» در دیدار حجت الاسلام و المسلمین خطیب وزیر اطلاعات، کار بر تداوم انقلاب را دغدغه مقام معظم رهبری دانست و برای ایشان تاکید کرد: دشمنان در هر انقلابی به هر حال به دنبال ضربه زدن هستند. خصوصاً در انقلاب‌هایی که مبتنی بر اسلام و اعتقادات دینی است رخ می‌دهد و لذا باید در زمینه تداوم انقلاب و آرمان‌های انقلاب فعالیت و برنامه‌ریزی صورت گیرد.

وی گفت: راهبردهای دشمن برای حمله متنوع و متفاوت است، از دو قطبی کردن جامعه گرفته تا ترور، تحریم، تخریب و جنگ نرم که همه در کشور ما انجام می شود.

ناصری با بیان اینکه تغییر ذهنیت مردم نسبت به انقلاب و دور شدن از انقلاب و آرمان های آن یکی از اهداف دشمن است، افزود: تضعیف اعتقادات مردم و کاهش انقلاب در روحیه مردم از این طریق.

امام جمعه یزد ادامه داد: در چنین شرایطی باید روحیه دینی و انقلابی را در مردم تقویت کرد و روحیه سلحشوری و ظلم ستیزی را در آنها زنده کرد و دشمن و اهداف او را برای مردم تبیین کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به شعار امسال و اهمیت دانش و تولید و ایجاد اشتغال گفت: موضوع دانش نیازمند سرمایه گذاری جدی است و این سرمایه گذاری باید از سوی نسل جوان و مدارس متوسطه باشد.

امام جمعه یزد گفت: غربی ها برای اینکه جلوی پیشرفت ما را بگیرند، جسارت زیادی از جوانان ما گرفته اند و مدام در عمل ناتوانی به خرج داده اند، در حالی که استعداد جوانان ما از جوانان بسیاری از کشورها بیشتر است، اما باید فرصتی برای شکوفه دادن دارند

ناصری تصریح کرد: امروزه نمونه هایی از پیشرفت های علمی در حوزه فناوری نانو، دفاع و پزشکی به چشم می خورد و می توان این پیشرفت ها را به همه حوزه ها تعمیم داد.

وی تاکید کرد: اگر در آموزش و پرورش انقلاب نشود و کادرسازی نشود و تولید علمی با توان جوانان این مرز و بوم انجام نشود، نمی توانیم به موفقیت برسیم، اما اگر این کارها باشد. به دست آورد، پیشرفت کشور و تداوم انقلاب». صورت می گیرد و پایگاه های دانش فرصت پیشرفت و توسعه را دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله ناصری در پایان بر لزوم استفاده از توان و ظرفیت نیروهای جوانی که جمعیت آنها کم نیست، تاکید کرد و گفت: این حرکت باید آغاز شود. از مدارس

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها