برومند: جابجایی اسکوچیچ اشتباه است/ درخشان ترین نتایج را می گیریم

[ad_1]

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید ایران با هدایت اسکوچیچ درخشان ترین نتایج را در قطر کسب می کند.

پرویز برومند در گفت وگو با ایسنا، درباره همگروهی ایران با انگلیس، آمریکا و برنده پلی آف اروپا بین ولز، اوکراین یا اسکاتلند گفت: علاوه بر مسائل فضای مجازی و شوخی با این گروه، جهان جام حذفی رقابت بزرگی است و چشم‌انداز آسانی نیست، می‌توان گفت اکوادور و کانادا ضعیف‌ترین تیم‌های این جام هستند، اما این دو تیم و حتی ایران به تیم‌های متفاوتی تبدیل می‌شوند، ایتالیا با این اراده بزرگ در جام حذفی حذف نشد. مرحله مقدماتی؟پس تیمی که به جام جهانی می آید به دنبال موفقیت است و هیچ تیمی ضعیف نیست.

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران حضور در جام جهانی 2022 را یکی از بزرگترین افتخارات فوتبال ایران دانست و گفت: با پتانسیلی که از تیم ملی ایران می شناسم و بازیکنان لژیونری که در اروپا و تیم های مختلف بازی می کنند. تیم ملی ما موفق است.” من به این مسابقات خوشبین هستم.

وی درباره سوالات مختلف در مورد آینده همکاری با دراگان اسکوچیچ یا انتخاب مربی جدید برای ایران در این مسابقات گفت: به نظر من تغییر مربی در باشگاه ها و تیم های ملی اشتباه است. ما باید دید کمی از آینده داشته باشیم. در کشور ما برنامه ریزی مهم نیست. ما تجربه زیادی در تیم ملی داریم، بعد از ماه ها همکاری با تیم ملی از مرزها گذشتیم و با مربی جدید راهی جام جهانی شدیم. اخراج ایویچ یکی از بزرگترین اشتباهات ما در آن زمان بود و اگر این اتفاق نمی افتاد شاید تاریخ فرق می کرد.

برومند در پاسخ به اینکه به همین دلیل با اخراج اسکوچیچ مخالف است و موافق ادامه همکاری با آن مربی است؟ او گفت: “من کاملا موافق ادامه همکاری با اسکوچیچ هستم.” او روحیه بازیکنان ایرانی را می شناسد. اگر مربی جدیدی بیاوریم 6 ماه طول می کشد تا تاکتیک مورد نظرش را پیدا کند. در نتیجه مربی جدید نیاز به زمان دارد و به نظر من تغییر مربی در این مقطع اشتباه بزرگی است. هرچند مرحله قبل گروه چندان سخت نبود اما با هدایت اسکوچیچ به راحتی صعود کردیم. حالا می توانید با او به این مسابقات بروید و نتایج خوبی بگیرید.

دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی درباره شانس موفقیت تیم ملی در این مسابقات گفت: فکر می کنم درخشان ترین نتایج را کسب کنیم. من خوشبین هستم

برومند درباره شناختش از تیم انگلیس به عنوان قدرتمندترین تیم این گروه گفت: دنیای فوتبال با نام انگلیس گره خورده است. آنها مخترع فوتبال هستند و فوتبال در این کشور در حرفه ای ترین شرایط بازی می شود. تمام تاکتیک های به روز جهانی در بریتانیا اجرا می شود. ساوتگیت در دو بازی اخیر خود نیز نتایج خوبی با انگلیس کسب کرده است. در نتیجه انگلیس سرسخت ترین حریف ما در این رقابت هاست. بازی با آمریکا با توجه به شرایط روحی بازی آسان نیست.

وی درباره اولین بازی ایران مقابل انگلیس در این تورنمنت گفت: اولین بازی هر تورنمنتی بسیار مهم است. اگر بازی اول با نتیجه خوبی همراه باشد، شرایط روحی تیم در شرایط خوبی قرار می گیرد.

پیشکسوت فوتبال درباره شرایط لازم برای رسیدن انتخابی به شرایط مناسب تا جام جهانی گفت: هشت ماه فرصت داریم تا بهترین برنامه ریزی و آمادگی را برای انتخابی در نظر بگیریم. همه اینها به برنامه ریزی ما مربوط می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها