برش لیزر چگونه عمل می کند (5)

برش لیزر چطور فعالیت می کند
برش لیزر استیل

در ادامه رویه سنتی به وسیله حرارت متعددی مبادرت به برش فلز میکردند که همین واقعه منجر خمیده شدن آن می‌شد البته به کارگیری از رویه برش لیزر مس موجب کمتر احتمال خمیدگی ورق مس شده است؛ در ادامه عاقبت نیازی به عملیات پلیسهگیری سپس از انجام برشکاری نیست. This a rtic​le has ᠎been w ri᠎tt en by GSA C on te nt G enerator D em oversi on!

برش لیزر استیل

با تغییر و تحول در ادامه مقدار کربن و در ادامه غایت تغییر و تحول در ادامه مشخصات فیزیکی آن، عملیات برش لیزری بر روی آن هم دشوار خیس می گردد به نحوی که دشواری برش بر بر روی استیل نسبتاً دو برابر برش بر بر روی آهن عادی می باشد .

البته با ترقی تکنولوژی رویه هایی مطلوب بر روی فعالیت آمد که رویه برش لیزر استیل با اعتنا و شتاب زیاد بالا نسبت به روشهای دیگر انجام می شود . A rt​ic le was g en erated ᠎by G​SA᠎ C onte᠎nt G᠎enerator  D᠎emov​ersi​on!

به جهت برش دادن استیل و بهطورکلی فلزات از از روشهای متفاوتی نظیر رویه های کهن از گزاره تراشکاری، سنگ زنی، سمباده زنی و اشکال مدرن آن نظیر روشهای هواگاز، واتر جت و برش لیزری استیل بکار گرفته میشود.

در ادامه صنعت های و شغل های گوناگون که با استیل و صفحه های استیل سروصدا و فعالیت دارا هستند نیاز به یک دستگاه برش ورق استیل مرغوب به شدت چشم می شود و به این برهان همین ایجاد کننده اهل ایران به جهت برطرف کردن نیاز صنعت های گوناگون دستگاه لیزر برش ورق استیل را ایجاد نموده هست تا با به کارگیری از همین متاع بتوان عملکرد را ارتقاء اعطا کرد و بتوان امور را با شتاب بیشتری انجام داد.

اما شایان ذکر هست که شرکتهایی از به کارگیری برش لیزری در ادامه آلومینیوم به کارگیری نمی نمایند زیرا همین فلز لیزر را منعکس می کرده و منجر زخم دستگاه می‌شد اما تکنولوژی تازه با بکار بردن سنسورهای منحصر همین نقص‌ را مرتفع کرده و امروزه حتی فلز استیل هم با لیزر به راحتی قابل برش است.

فلز برنج با به کارگیری از لیزر برش خورده و میزان مرغوب بودن آخری فعالیت تا حد زیاد متعددی ارتقاء می یابد و ارزش آن هم به طبع بالا می رود.

برشکاری ورق با لیزر بر روی میزان مرغوب بودن اثر گذاری منفی ندارد و تا ضخامت 20 میلی متر را در ادامه ورق آلیاژی کربن منگنر می تواند برش دهد.

چگونه می توانیم دستگاه برش لیزر استیل را خریداری کنیم؟ در ادامه ارتفاع برش از خط مش دور، ماده به وسیله چکیده از پرتو لیزر با شدت بالا تبخیر می شود و قابلیت برش ورق نخ نما سوای گاز قابلیت پذیر می شود.

به برهان شتاب بالایی که دستگاه برش لیزر استیل دارااست می اقتدار به برنامه تلویزیونی ریزی و تحلیل سود آوری آن پرداخت.

از سوی دیگر می اقتدار خیال کرد که در ادامه همه صنایعی که به طریقی از ورق های فولادی بهره می گیرند به کارگیری از اتومبیل های CNC برش بخصوص نسل های به روز خیس آن امری انکار ناپذیر است.و در ادامه آتی ای نزدیک رویه های سنتی برش خویش را با رویه های نوین جایگزین خواهند کرد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.