برش لیزر آهن چیست ؟ (5)

برش لیزر آهن چیست ؟
برش لیزر آهن

زمانی که لیزر به اجسام بازخورد می نماید ، در ادامه یک عصر زیاد کوتاه حوزه‌ ی زیاد کوچکی گرم می شود و منجر ذوب شدن ، رخنه شدن یا این که تبخیر مواد می شود.

برش لیزر آهن

اشکال برش لیزری وجود دارد.این راهنما به ویژه بر بر روی لیزرهای گازی و لیزرهای CO2 تمرکز خواهد کرد چون همین گونه عمده گزینه به کارگیری علاقمندان و شغل ها ریز است.انواع دیگر به تیتر نمونه لیزرهای فیبر یا این که کریستال میباشند که عمده به جهت کاربردهای صنعتی گزینه به کارگیری قرار می گیرند.

در ادامه دستگاه برش لیزریCO2 ، پرتو لیزر در ادامه لوله ای مالامال از گاز CO2 تولید می شود.در سطح سپس با امداد آینه ها و لنزها ، پرتو لیزر به سمت سروصدا لیزر ساماندهی می شود و بر روی مرحله مواد متمرکز می شود.موتورهای در دست گرفتن شده الکترونیکی سروصدا لیزر را برش می دهند تا صورت گزینه حیث را برش دیتا یا این که حکاکی کند.شکل به وسیله یک پوشه محل ورود تمجید می شود که می تواند یک بُردار یا این که تصویر شایع باشد.

و از ناتوانى انسان در ادامه برابر بازدارندگى همین عنصر محفظه زیست تا میزان اى کاسته شد. برش لیزری فایبر CO2 توانمند به برش و حکاکی طیف گسترده ای از مواد غیر فلزی از قبیل چوب ، برگه ، اکریلیک ، پارچه و چرم است.برای مطالب و جزئیات عمده به اینجا نگاه کنید.

به مراد ارتقاء تطابق نوع مجاری با واقعی ما‌درها نوع را با اعتنا به وابستگی هنگامی از شدت پرتو لیزر که در ادامه ضریب باخت مواد Kerr ظواهر میگردد نتیجه های نوع با فرض پالس لیزری صورت گاوسی با مدت دوران نانو ثانیه انجام میشود.

با اعتنا به ساختار مولکولی و رجوع نور زیاد بالا، مس یکی از از حس ترین آلیاژها به جهت برش لیزر است. به همین ترتیب آفرینش گرى خدا چه در ادامه پدیدآورى و چه ماندگارى از خط مش این ویژگیها و قانونها که از بنا هاى وجودى آفریدگان میباشند هماره و پى در ادامه پى است. Po᠎st has ᠎be en g᠎en erat​ed wi​th GSA Con᠎tent Gen erator  DE᠎MO .

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.