بختبری زاده: امیدوارم فولاد در نهایت پشیمان نشود/ گومز یک بازیکن معمولی است

[ad_1]

پیشکسوت فولاد می گوید این تیم مقابل الاهلی عملکرد خوبی نداشت.

سیاوش بختیاری زاده در گفت وگو با ایسنا، درباره تساوی فولاد و الاهلی امارات اظهار کرد: متاسفانه فولاد به دلیل کم تجربگی و عدم بازی بین المللی در دقایق اخیر، یک برد بسیار خوب را با یک برد رد و بدل کرد. قرعه کشی.”

وی افزود: با توجه به دیدار فولاد و الغرافه که همه بر آن تاکید داشتند، الغرافه قوی ترین تیم این گروه و رقیب جدی فولاد است و اگر شانسی برای فولاد وجود داشت حتما زمین را ترک می کردند. با سه امتیاز، اما اگر فولاد نمی توانست مقابل الاهلی آنطور که باید باشد و تساوی را واگذار کند، چه؟

پیشکسوت فوتبال گفت: فولاد 10 دقیقه ابتدایی نیمه اول را خوب شروع کرد و سرعت بازی بالا بود و همه انتظار ادامه بازی های خوب در لیگ قهرمانان آسیا را داشتند اما بعد از 10 دقیقه دیدیم که سمت چپ تیم فولاد و سمت راست تیم الاهلی که نقطه قوت آن تیم بود، مرکز این تیم اماراتی شد و چندین بار از این نقطه توپ های خطرناکی ارسال کردند.

وی ادامه داد: با توجه به فاصله زیادی که بین مدافع و هافبک چپ تیم فولاد ایجاد شده بود، تیم الاهلی با احتیاط موفق شد این حفره را پیدا کند و حمله کرد. از دقیقه 40 که سینا مریدی زمین را ترک کرد و آباشک به ترکیب برگشت، مسابقه بین زمین فولاد بیشتر شد و تعادل در زمین بیشتر شد اما این تعادل باعث نشد فولاد به دروازه حریف نزدیک شود چرا که آرش رضاوند بیش از یک مهاجم رویکرد کاذب شیمبا و کمک به ما در حملات، بیشتر دوندگی او برای کمک به بوهمدان و آباشک در خط هافبک بود و همین باعث شد شیمبا مانند بازی قبل در خط حمله تنها بماند، در این بازی در بازی های بین المللی امکان گلزنی وجود ندارد. این کار فولاد را سخت می کند. خوشبختانه در چند موقعیتی که فولاد داشت، فولاد به گل رسید و همه را امیدوار کرد که متاسفانه نجات پیدا نکرد.

بختیاری زاده با اشاره به عملکرد ایبای گومز گفت: این بازیکن برای کمک به فولاد که دقایقی در بازی مقابل الغرافه به میدان رفت و نتوانست چیزی از خود نشان دهد، با هزینه گزافی راهی آسیا شد. بازی مقابل الاهلی با علم به اینکه حریف در نیمه اول ما را تحت تاثیر قرار داده بود می خواستند با آوردن گومز گومز را از زیر فشار خارج کنند اما او بازیکنی عادی بود و نتوانست انتظارات را برآورده کند. در همان اشتباه همان بازیکن، توپ در اختیار دروازه بان حریف قرار گرفت و این دروازه بان با بهره گیری از سوراخ ایجاد شده در خط دفاعی فولاد، با یک توپ بلند به تساوی رسید.

وی افزود: فولاد نباید این امتیازها را به راحتی از دست بدهد و امیدوارم در بازی های پایانی هم حسرت امتیازهای از دست رفته در بازی با الغرافه و الاهلی را نخورند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها