بازدید از مراکز عرضه فرآورده های دامی در بخش مرکزی و روداب نرماشیر

[ad_1]

بازدید از مراکز عرضه فرآورده های دامی در بخش مرکزی و روداب نرماشیر

ایسنا/ کرمان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نرماشیر از بازدید مشترک برای نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های دامی در بخش مرکزی و روداب شهرستان نرماشیر خبر داد.

فیروزه زارع پور رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نرماشیر ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همشهریان گفت: ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
وی در ادامه اظهار داشت: نظارت بهداشتی و ارتقای ایمنی مواد غذایی در جامعه یکی از رسالت های اداره دامپزشکی و متخصصان نظارت بهداشتی بر فرآورده های با منشاء حیوانی این اداره کل به صورت روزانه در قالب تیم های نظارت بهداشتی است. و نظارت بر مراکز تشدید، تولید و عرضه.» آنها به محصولات حیوانی، رستوران ها، سالن ها، کبابی ها و غیره نگاه می کنند. از نظر سلامتی
زارع پور در ادامه افزود: اقدامات بعدی اداره دامپزشکی در راستای انجام همکاری های بین بخشی در خصوص پایش بهداشتی شهرستان، انجام گشت های نظارتی مشترک با سایر دستگاه های مسئول سلامت جامعه، در این راستا بازدید مشترک از کلیه واحدهای توزیع عمومی و خرده‌فروشی، گوشت‌فروشی‌ها و مراکز عرضه مرغ و ماهی، قصابی‌ها، استیک‌خانه‌ها، سالن‌ها و رستوران‌های سطح شهر با همراهی بازرسان استان و بخشداری، مرکز بهداشت، پست نظارت مردمی و اتاق اصناف شهرستان از نرماشیر به روال عادی انجام می‌شود.
رئیس اداره دامپزشکی نرماشیر از شهروندان در صورت مشاهده تخلفات احتمالی، مشکوک بودن فرآورده های دامی و عدم تولید و انقضا و همچنین فروش زنده و ذبح غیر بهداشتی دام و طیور در سطح شهرستان و در راستای مبارزه و پیشگیری رایج از شهروندان خواست. بیماری های بین انسان و دام به ویژه تب خونریزی دهنده کریمه کنگو به شبکه دامپزشکی اطلاع می دهد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها