انتقال پیام نور به دانشگاه های نسل 3 و 4 / راه اندازی 31 مرکز رشد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس دانشگاه پیام نور کشور گفت: هدف دانشگاه پیام نور علم نیست، بلکه به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم حرکت می کند.

ابراهیم تقی زاده عصر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره نهضت ملی که در گلستان برگزار شد، اظهار کرد: بیش از 400 هزار دانشجو در حدود 500 مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور و این دانشگاه در رشته های مختلف اعم از علوم انسانی، فنی و حرفه ای تحصیل می کنند و از دانشگاه ها دانشجو می پذیرند. مهندسی، کشاورزی، منابع طبیعی و هنر.

وی به اقدامات دانشگاه پیام نور برای تحقق شعار سال اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار تولید، دانش و اشتغال زایی حداقل 31 مرکز رشد در تمامی دانشگاه های پیام نور سراسر کشور ایجاد می شود. کشور.

فعالیت 36 شرکت دانش بنیان در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه هدف دانشگاه پیام نور علم نیست بلکه به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم حرکت می کند، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور در حال توسعه است. مقدمات ایجاد پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور

تقی زاده با بیان اینکه دانشگاه پیام نور دارای 156 نماینده در خارج از کشور است، خاطرنشان کرد: در هفت استان کشور دانشجوی خارجی پذیرش شد. در حال حاضر دانشگاه پیام نور دارای مراکز دانشگاهی در کشورهای افغانستان، عراق، سوریه و لبنان می باشد. برای گسترش محورهای آموزشی گشوده شد.

وی با بیان اینکه 868 انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه های پیام نور سراسر کشور فعال هستند، گفت: جشنواره حرکت زمینه ساز مسابقات این انجمن های علمی شده است. 253 اثر به جشنواره حرکت راه یافت.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور خود را برای پیمودن مسیر تعالی و رشد و توسعه کشور آماده می کنند، گفت: به دنبال گسترش عدالت مدارس در تمامی مراکز دانشگاه پیام نور هستیم. زیرا دانشگاه پیام نور شعار آموزش برای همه، همه جا و در همه زمان ها را به یک دستاورد عملیاتی تبدیل کرده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها