افزایش قیمت نهاده های دامی باعث افزایش قیمت گوشت شد

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اردبیل از آغاز عرضه گوشت منجمد گاو در استان اردبیل خبر داد.

نوبخت اژدری در نشست هماهنگی عرضه گوشت قرمز و سفید منجمد در اردبیل گفت: به منظور تعدیل قیمت گوشت قرمز در بازار، عرضه گوشت منجمد در فروشگاه های زنجیره ای استان اردبیل از فردا آغاز می شود.

وی قیمت گوشت منجمد گوساله را 95 هزار تومان اعلام کرد و گفت: 80 تن گوشت گوساله منجمد در بازار عرضه می شود و در کنار آن گوشت منجمد گوسفندی نیز تا پایان هفته به شهروندان استان اردبیل عرضه می شود.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اردبیل درباره توزیع گوشت مرغ منجمد نیز تصریح کرد: در گذشته شاهد ذخیره سازی 204 تن گوشت مرغ بوده ایم که با قیمت 20 هزار تومان مرغ منجمد در بازار عرضه می شود.

اژدری افزود: تقاضا برای گوشت قرمز و سفید به مناسبت ماه مبارک رمضان در هفته های اخیر افزایش یافته است و تلاش می کنیم با تامین گوشت منجمد تعادل بین عرضه و تقاضا ایجاد کنیم.

وی دلیل افزایش سرگیجه آور قیمت گوشت قرمز را افزایش قیمت نهاده ها و عمدتاً افزایش قیمت علوفه عنوان کرد و ادامه داد: کشتار گوشت قرمز را نیز شاهد بودیم.

اژدری در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: دولت تصمیم گرفت گوشت منجمد را برای تعادل در این بازار توزیع کند و همچنین در سال گذشته بالغ بر 300 تن گوشت منجمد را در داخل و خارج استان عرضه کردیم.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اردبیل درباره کیفیت عرضه گوشت منجمد طی روزهای آینده افزود: بیشتر این گوشت ها تولید داخل است که با قیمت مناسب 95 هزار تومان به مردم عرضه می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها