افزایش سرویس خط 5 مترو برای بازی فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک

[ad_1]

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش سرویس خط 5 تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک در روز یکشنبه 21 فروردین 1401 خبر داد.

به گزارش ایسنا، احسان حامد مقدم با اشاره به اینکه خطوط مترو تهران و حومه تا ساعت 22 باز است، گفت: به دلیل برگزاری مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی امروز دو قطار فوق العاده اعزام می شود.

وی افزود: آخرین قطار خط 5 از ایستگاه گلشهر ساعت 22 و 47 دقیقه وارد ایستگاه ورزشگاه آزادی می شود که قرار است در صورت نیاز تا 5 دقیقه با نظارت مدیر ایستگاه ورزشگاه آزادی و با هماهنگی در این ایستگاه توقف کند. با مرکز کنترل ترافیک

وی تصریح کرد: برای رفاه حال تماشاگران مسابقات فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک و تسهیل در تردد آنها، دو قطار فوق العاده از مبدا ایستگاه ورزشگاه آزادی در ساعت های 22:50 و 23 به مقصد گلشهر و تهران (صادقیه) در نظر گرفته شد. .

به گزارش اداره کل روابط بین الملل بهره برداری مترو تهران و حومه، لازم به توضیح است که ساعت پایان خطوط شهری مترو تهران و حومه ساعت 22:00 می باشد و اعزام خاصی به این خطوط صورت نمی گیرد. تماشاگران باید در ایستگاه صادقیه حاضر شوند. برای رسیدن به مقصد از وسایل حمل و نقل عمومی دیگر استفاده کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها