اعلامیه: پیرزن و پیرمرد جام حذفی را از نساجی می خواهند

[ad_1]

سرمربی نساجی می گوید تمام فکر و ذکر هواداران تیمش قهرمانی در جام حذفی است.

شاهرخ بیانی در گفت وگو با ایسنا، درباره حذف قائمشهری از جام حذفی استقلال گفت: می دانستیم استقلال تیم بسیار خوب و قابل احترامی است. تنها تیمی است که چهار بازیکن خارجی دارد و از نظر کیفی هیچ کمبودی نداریم. شرایط ما عادی است، مثل آنها خرج نمی کنیم و باشگاه خصوصی داریم. می دانستیم استقلالی ها اول می آیند و گل نمی زنند و بعد از اشتباهات و شرایط بازی بازیکنان حریف استفاده می کنند و گل می زنند.

وی ادامه داد: استقلال بیشترین برد را با کمترین گل زد و ما آنها را می شناختیم. ما به زور نتوانستیم به این تیم برسیم اما نیروی آنها را بستیم و می دانستیم در این صورت کار استقلالی ها به بازی مستقیم می رسد. می دانستیم اگر اشتباه شخصی نکنیم گل نمی خوریم چون تک تک لایه های تیم مقابل را می شناختیم. در طول هفته تمرین می کردیم و با تاکتیک های استقلال آشنا بودیم. همه طرف را بستیم اما در نهایت آن تیم استقلال است.

سرمربی نساجی اعتراضی استقلالی ها به نساجی گفت: کریم اسلامی، اکبر صادقی و حسن نجفی همگی از ناحیه عضله آسیب دیدند و تا ظهر همان روز نمی دانستیم می توانیم صادقی بازی کنیم یا نه. صدمات مکرر و اتلاف وقت سه بازیکن مصدوم را از زمین خارج کردیم. آنها در شرایط خوبی نبودند. این بازیکنان غیرت خود را نشان دادند و حالا پارگی عضله کریم اسلامی تشدید شده است.

وی همچنین عنوان کرد که نمی‌خواهیم زمان را تلف کنیم و بازی را خراب کنیم زیرا اگر می‌خواستیم این کار را انجام دهیم در زمین ویران ساری بازی می‌کردیم و این برای ما اهمیتی نداشت. ما همه اینها را خرج می کنیم تا برویم در یک زمین فوتبال خوب بازی کنیم و لذت ببریم.

در بیانیه ای درباره بازی نیمه نهایی مقابل مس کرمان گفت: آنها تیم بسیار خوبی هستند اما شرایط ما هم خوب است. البته یکی دو بازیکن مصدوم داریم اما روحیه ما بالاست. شرایط جام حذفی به گونه ای است که هر چه جلوتر بروید، سخت تر می شود. بازی با مس سخت تر از استقلال است چون تیم ناشناخته تری است. آنها هم دوست دارند به فینال برسند و این کار را سخت می کند.

وی افزود: تمام تمرکزمان را روی قهرمانی گذاشتیم و از ابتدا برای موفقیت در این بازی ها برنامه داشتیم زیرا این قهرمانی کوتاه است و با چند بازی می توانیم به یک جام برسیم. من و ساکت الهامی و مسعود شجاعی تجربه خوبی از جام حذفی داریم و این خیلی تاثیرگذار است. ما تجربه این بازی ها را داریم و همراه با هواداران فوق العاده خود می توانیم به نتیجه برسیم. دیروز به قائم شهر رفتیم و دیدیم تمام زندگی هواداران ما نساجی است. پیرزن و پیرمرد می فرستند دنبال فنجان و فقط همین فکر می کنند و می گویند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها