ابومرزوق: رژیم صهیونیستی برای آرام کردن اوضاع وارد عمل شد

[ad_1]

معاون دفتر سیاسی حماس در خارج از کشور تاکید کرد: تماس های زیادی از سوی طرف های مختلف برای جلوگیری از تجاوزات و اقدامات تحریک آمیز اشغالگران اسرائیلی در قدس و مسجد الاقصی صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا، موسی ابومرزوق روز چهارشنبه در نشست خبری گفت: این دشمن صهیونیستی بود که برای آرام کردن اوضاع در سرزمین های اشغالی وارد عمل شد.

ابومرزوق افزود: اگر تماس ها و تحرکات کنونی منجر به پایان دادن به تجاوزات و اقدامات تحریک آمیز اشغالگران قدس نشود، مردم فلسطین به هر طریقی به این اقدامات پاسخ خواهند داد و از مسجد مبارک الاقصی و قدس شریف دفاع خواهند کرد. .

وی با تاکید بر اینکه تماس‌های غیرمستقیم زیادی از برادران مصری و قطری، مقامات سازمان ملل، ترکیه و بسیاری از کشورهای اروپایی دریافت کرده‌ایم، به آنها گفت که ما به دنبال جنگ نیستیم، اما اگر تجاوزات و حملات علیه قدس و کرانه باختری ادامه یابد. ما به هر حال از مقدسات و ملت خود دفاع خواهیم کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، موسی ابومرزوق اظهار داشت: سران حماس تماس ها و دیدارهای زیادی با طرف های مهم منطقه ای و بین المللی داشتند تا دشمن صهیونیستی را تحت فشار قرار دهند و از جنایات آن در شهر قدس، مسجد الاقصی و کرانه باختری جلوگیری کنند. بخصوص جنین.

رهبر حماس افزود: موضع ما کاملا روشن است. قدس خط قرمز است و ما به شدت با اقدامات تحریک آمیز دشمن صهیونیستی در این شهر مخالفیم و قطعا در برابر آن سکوت نخواهیم کرد و ملت فلسطین و مقاومت قاطعانه هر اقدامی را برای تغییر اوضاع انجام خواهند داد. قدس. قدس یا تقسیم مسجد الاقصی به عنوان مسجد ابراهیمی. مقابله خواهند کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها